Selekcije NSKZŽ uspješne u Laduču protiv NS ŽZ

by | ožu 28, 2019 | Vijesti

Prema kalendaru natjecanja  NSKZŽ predviđeni  su termini za utakmice županijskih selekcija U-14(’05.)i U-13(’06.). U utorak, 26.03.2019. u Laduču gostovale su naše županijske selekcije i odigrale utakmice protiv vršnjaka iz Zagrebačke županije. U prvoj utakmici igrali su dječaci U-13(’06.) i pobijedili domaćine rezultatom 2:0. Golove su postigli Matej Brebrić, nakon prekrasne akcije i asistencije Borne Hopeka. Drugi gol postigao je Leon Jadek na asistenciju Kristijana Belka. U drugoj utakmici igrali su dječaci U-14(’05.) i odigrali su nerješeno 1:1. Poveli su domaćini nakon kornera i gužve u našem šesnaestercu, a naša momčad je izjednačila u drugom poluvremenu prekrasnim golom sa 18 metara Luke Lončara. Domaćin je bio bolja momčad u prvom poluvremenu, dok je naša selekcija uspjela u drugom poluvremenu pružiti bolju igru i zasluženo izjednačiti rezultat.