Pioniri Zagorca iz Krapine osvojili KUP

by | lis 19, 2021 | Vijesti

U ponedjeljak je u Dubravi Zabočkoj odigrana finalna utakmica Kupa za kategoriju pionira u kojoj su igrale momčadi Rudara iz Dubrave Zabočke i Zagorca iz Krapine. Bila je to zanimljiva utakmica u kojoj su domaćini bili bolji u prvih 15 minuta i iz jednog brzog kontranapada postigli gol za vodstvo 1:0. Strijelac je bio kapetan momčadi Vito Varović Vukić. Pet minuta nakon pogotka domaće momčadi Borna Đurek koristi grešku domaće momčadi i poravnava rezultat na 1:1. Sve do pred sam kraj susreta bila je utakmica bez puno prigoda. Nešto više imala je gostujuća momčad iz Krapine, koja je golom Antonia Presečkog došla do pobjede. Čestitke igračima i trenerima obje momčadi na zanimljivoj utakmici, a igračima Zagorca na osvojenom kupu !