Održana Završnica Središta Zagreb u Sisku

by | svi 16, 2018 | Vijesti

U ponedjeljak je u Sisku prema Kalendaru natjecanja Središta Zagreb održana završna selekcija za U-14(’04.) i U-13(’05.) godište. U prvoj utakmici igrali su dječaci 2005. godišta i to selekcija 4 Županijska nogometna saveza protiv ZNS ( bez igrača Dinama i Lokomotive). U ravnopravnoj utakmici selekcija 4 ŽNS-a pobijedila je rezultatom 2:0. Golove su postigli Leo Čosić i Lovro Nezirović. Od igrača iz naše županije nastupili su Borna Krizmanić, Ivan Jazbec i Luka Ružak. U drugoj utakmici nastupili su dječaci 2004. godišta podijeljeni u momčadi A i B. Momčad B pobijedila je rezultatom 2:0, a golove je postigao Antonio Perić. Igrači iz naše županije ( Šoštar Fran, Filip Škvorc, Leon Jedvaj i Eugen Koret)  igrali su u momčadi A , a Eugen Koret pozvan je u reprezentaciju Središta Zagreb koja će nastupiti na turniru Središta u Medulinu od 17. – 20.05.2018.

Share This