Održana završna selekcija za 2007. godište u Kurilovcu

by | svi 20, 2021 | Vijesti

U utorak, 18.05.2021. u Kurilovcu je održana završna selekcija za 2007. godište 4 ŽNS-a Središta Zagreb. Iz naše županijske selekcije pozvani su bili: Fiket Tin, Vrančić Ivan, Lončar Sven, Pripeljaš Patrik i Pavić Vedran iz NK Zagorec Krapine, Zrinščak Pavel i Vukić Varović Vito iz NK Rudara Dubrava Zabočka, Jurak Blaž iz NK Pregrade, Žukina Petar iz NK Stubice i Mijatović Mihael iz NK Oštrca iz Zlatara. Igrači iz 4 ŽNS-a bili su pomiješani u dvije ekipe. Naši svi pozvani igrači opravdali su svojim nastupom poziv na završnu selekciju, ali kako na Proljetni selektivni turnir HNS-a putuje samo 20 igrača za taj turnir su otpali Pavić i Zrinščak. Utakmica je završila rezultatom 3:1 a golove su postigli Šeketa iz Karlovačke županije 2 i Jurak i Mijatović po 1 gol. Od 20 igrača: 8 ih je iz naše županije, 6 iz Zagrebačke županije, 4 iz Karlovačke županije i 2 iz Sisačko moslavačke županije. Uz igrače na Proljetni selektivni turnir HNS-a u Split koji se održava od 22.-26.05.2021. u Splitu putuju županijski instruktori, instruktor Središta Zagreb i fizioterapeut Mladen Vuzem.

Možda će Vas zanimati i…

Share This