Jesenski selektivni turnir HNS-a

by | pro 7, 2021 | Selekcije, Vijesti

U Medulinu je od 01.-05.12.2021. održan Jesenski selektivni turnir HNS-a za dječake i djevojčice. Na turniru dječaka rođenih 2008. godine sudjelovalo je 6 momčadi: Središta Sjever, Rijeka, Split, Osijek, Zagreb-4 ŽNS-a i ZNS. Po treći puta Središte Zagreb nastupilo je s dvije momčadi – ZNS i 4 ŽNS-a. Našu momčad činilo je 20 igrača iz 9 klubova iz Sisačko moslavačke, Zagrebačke, Karlovačke i Krapinsko zagorske županije. Od igrača iz naše županije nastupili su: Tišljarić Niko, Šivalec Gabriel i Vurnek Mihael iz Mladosti Zabok, Presečki Antonio i Jurinec Ian iz Zagorca Krapine i Gregurić Timotej iz Rudara Dubrave Zabočke. Svi oni dali su svoj veliki doprinos da je naša selekcija ostvarila pobjedu protiv NS Sjever i neodlučeni rezultat protiv NS Split. Bili su to prva pobjeda i neodlučeni rezultat do sada. Jurinec je postigao 2 pogotka, a Šivalec 1 pogodak. Veliki je uspjeh to naše selekcije koja ne može biti uigrana kao ostale momčadi koje u svojim redovima imaju po desetak igrača iz klubova nositelja kvalitete poput Dinama, Hajduka, Osijeka i Rijeke ! Zbog toga još jednom čestitke igračima i stožeru kojeg su činili instruktori 4 ŽNS-a i trener Matija Drempetić. Trener momčadi bio je instruktor Zagrebačke županije Stjepan Bašić, a o selekciji je brinuo instruktor Središta Zagreb Sreten Ćuk. Najbolje rezultate ostvarilo je Središte Split koje je imalo sve pobjede i jednu neriješenu utakmicu i to protiv naše momčadi. ZNS je bio drugi ispred Rijeke, Osijeka, 4 ŽNS-a i Sjevera.

Kod djevojčica za Središte Zagreb nastupile su igračice iz svih 4 ŽNS-a i ZNS-a zajedno. Iz naše županije nastupila je igračica ŽNK Pregrade Lana Mirt koja na žalost nakon prve utakmice i ozljede nije mogla pokazati svu raskoš svojeg talenta. Naše Središte odigralo je samo protiv Središta Rijeke neriješeno, a ostale utakmice uvjerljivo pobijedilo, tako da je na kraju zbog bolje gol razlike bilo ispred Središta Rijeke. Čestitke i djevojkama koje je predvodila instruktorica Marija Damjanović na odličnom rezultatu !

Možda će Vas zanimati i…

Share This