U Ilovcu odigrane selektivne utakmice

by | ruj 20, 2021 | Selekcije, Vijesti

Danas popodne su u Ilovcu odigrane selektivne utakmice između domaćina Karlovačke županije i našeg Saveza u godištima U-12 (09.) i U-13(08.) U prvoj utakmici igrali su dječaci rođeni 2009. godine. U ravnopravnoj utakmici završilo je bez pobjednika 1:1. Prvo poluvrijeme ostalo je bez golova. U drugom poluvremenu nakon kornera poveli su domaćini, a naša momčad je izjednačila također iz prekida. Korner za nas izveo je Novak, a gol postigao Hlebec.

U drugoj utakmici igrali su igrači rođeni 2008. godine. Do zadnjeg trenutka nismo znali da li će se utakmica igrati. Problemi za našu selekciju počeli su kada nam je javljeno da je jedan igrač Mladosti iz Zaboka pozitivan i da svih 8 igrača iz Zaboka mora biti u samoizolaciji. Pozvali smo po dva igrača iz Pregrade i Stubice. Za vikend je obolio i Đurek, a danas ujutro smo ostali zbog bolesti i bez još 4 igrača, tako da smo na put krenuli samo sa 13 igrača. Utakmica je također bila zanimljiva i ravnopravna, ali su gosti uspjeli postići pogodak i pobjediti rezultatom 1:0.