Parovi 1 KOLO

Rudar DZ

Rudar DZ

31/08/2019 11:00Rudar DZ
Mladost Z

Mladost Z

Radoboj

Radoboj

31/08/2019 11:00Radoboj
Tondach

Tondach

Pregrada

Pregrada

31/08/2019 11:00Pregrada
Klanjec

Klanjec

Zagorec VT

Zagorec VT

31/08/2019 11:00
Toplice

Toplice

Zagorec KR3

Zagorec KR3

31/08/2019 11:00
Jedinstvo

Jedinstvo

Oroslavje

Oroslavje

31/08/2019 11:00
Straža

Straža

Parovi 2 KOLO

Jedinstvo

Jedinstvo

05/09/2019 18:00
Oroslavje

Oroslavje

Toplice

Toplice

05/09/2019 18:00
Zagorec KR3

Zagorec KR3

Klanjec

Klanjec

05/09/2019 18:00
Zagorec VT

Zagorec VT

Tondach

Tondach

05/09/2019 18:00
Pregrada

Pregrada

Mladost Z

Mladost Z

05/09/2019 18:00
Radoboj

Radoboj

Zagorec KR1

Zagorec KR1

05/09/2019 18:00
Rudar DZ

Rudar DZ

Parovi 3 KOLO

Radoboj

Radoboj

07/09/2019 11:00
Zagorec KR1

Zagorec KR1

Pregrada

Pregrada

07/09/2019 11:00
Mladost Z

Mladost Z

Zagorec VT

Zagorec VT

07/09/2019 11:00
Tondach

Tondach

Zagorec KR3

Zagorec KR3

07/09/2019 11:00
Klanjec

Klanjec

Oroslavje

Oroslavje

07/09/2019 11:00
Toplice

Toplice

Straža

Straža

07/09/2019 11:00
Jedinstvo

Jedinstvo

Parovi 4 KOLO

Pregrada

Pregrada

14/09/2019 11:00
Rudar DZ

Rudar DZ

Zagorec VT

Zagorec VT

14/09/2019 11:00
Zagorec KR1

Zagorec KR1

Zagorec KR3

Zagorec KR3

14/09/2019 11:00
Mladost Z

Mladost Z

Oroslavje

Oroslavje

14/09/2019 11:00
Tondach

Tondach

Straža

Straža

14/09/2019 11:00
Klanjec

Klanjec

Jedinstvo

Jedinstvo

14/09/2019 11:00
Toplice

Toplice

Parovi 5 KOLO

Pregrada

Pregrada

14/09/2019 11:00
Rudar DZ

Rudar DZ

Zagorec VT

Zagorec VT

14/09/2019 11:00
Zagorec KR1

Zagorec KR1

Zagorec KR3

Zagorec KR3

14/09/2019 11:00
Mladost Z

Mladost Z

Oroslavje

Oroslavje

14/09/2019 11:00
Tondach

Tondach

Straža

Straža

14/09/2019 11:00
Klanjec

Klanjec

Jedinstvo

Jedinstvo

14/09/2019 11:00
Toplice

Toplice

Parovi 6 KOLO

Klanjec

Klanjec

21/09/2019 11:00
Jedinstvo

Jedinstvo

Tondach

Tondach

21/09/2019 11:00
Straža

Straža

Mladost Z

Mladost Z

21/09/2019 11:00
Oroslavje

Oroslavje

Zagorec KR1

Zagorec KR1

21/09/2019 11:00
Zagorec KR3

Zagorec KR3

Rudar DZ

Rudar DZ

21/09/2019 11:00
Zagorec VT

Zagorec VT

Radoboj

Radoboj

21/09/2019 11:00
Pregrada

Pregrada

Parovi 7 KOLO

Zagorec VT

Zagorec VT

28/09/2019 11:00
Radoboj

Radoboj

Zagorec KR3

Zagorec KR3

28/09/2019 11:00
Rudar DZ

Rudar DZ

Oroslavje

Oroslavje

28/09/2019 11:00
Zagorec KR1

Zagorec KR1

Straža

Straža

28/09/2019 11:00
Mladost Z

Mladost Z

Jedinstvo

Jedinstvo

28/09/2019 11:00
Tondach

Tondach

Toplice

Toplice

28/09/2019 11:00
Klanjec

Klanjec

Parovi 8 KOLO

Tondach

Tondach

05/10/2019 11:00
Toplice

Toplice

Mladost Z

Mladost Z

05/10/2019 11:00
Jedinstvo

Jedinstvo

Zagorec KR1

Zagorec KR1

05/10/2019 11:00
Straža

Straža

Rudar DZ

Rudar DZ

05/10/2019 11:00
Oroslavje

Oroslavje

Radoboj

Radoboj

05/10/2019 11:00
Zagorec KR3

Zagorec KR3

Pregrada

Pregrada

05/10/2019 11:00
Zagorec VT

Zagorec VT

Parovi 9 KOLO

Zagorec KR3

Zagorec KR3

09/10/2019 17:00
Pregrada

Pregrada

Oroslavje

Oroslavje

09/10/2019 17:00
Radoboj

Radoboj

Straža

Straža

09/10/2019 17:00
Rudar DZ

Rudar DZ

Jedinstvo

Jedinstvo

09/10/2019 17:00
Zagorec KR1

Zagorec KR1

Toplice

Toplice

09/10/2019 17:00
Mladost Z

Mladost Z

Klanjec

Klanjec

09/10/2019 17:00
Tondach

Tondach

Parovi 10 KOLO

Mladost Z

Mladost Z

12/10/2019 11:00
Klanjec

Klanjec

Zagorec KR1

Zagorec KR1

12/10/2019 11:00
Toplice

Toplice

Rudar DZ

Rudar DZ

12/10/2019 11:00
Jedinstvo

Jedinstvo

Radoboj

Radoboj

12/10/2019 11:00
Straža

Straža

Pregrada

Pregrada

12/10/2019 11:00
Oroslavje

Oroslavje

Zagorec VT

Zagorec VT

12/10/2019 11:00
Zagorec KR3

Zagorec KR3

Parovi 11 KOLO

Oroslavje

Oroslavje

19/10/2019 11:00
Zagorec VT

Zagorec VT

Straža

Straža

19/10/2019 11:00
Pregrada

Pregrada

Jedinstvo

Jedinstvo

19/10/2019 11:00
Radoboj

Radoboj

Toplice

Toplice

19/10/2019 11:00
Rudar DZ

Rudar DZ

Klanjec

Klanjec

19/10/2019 11:00
Zagorec KR1

Zagorec KR1

Tondach

Tondach

19/10/2019 11:00
Mladost Z

Mladost Z

parovi 12 kolo

Zagorec KR1

Zagorec KR1

26/10/2019 11:00
Tondach

Tondach

Rudar DZ

Rudar DZ

26/10/2019 11:00
Klanjec

Klanjec

Radoboj

Radoboj

26/10/2019 11:00
Toplice

Toplice

Pregrada

Pregrada

26/10/2019 11:00
Jedinstvo

Jedinstvo

Zagorec VT

Zagorec VT

26/10/2019 11:00
Straža

Straža

Zagorec KR3

Zagorec KR3

26/10/2019 11:00
Oroslavje

Oroslavje

parovi 13 kolo

Straža

Straža

02/11/2019 11:00
Zagorec KR3

Zagorec KR3

Jedinstvo

Jedinstvo

02/11/2019 11:00
Zagorec VT

Zagorec VT

Toplice

Toplice

02/11/2019 11:00
Pregrada

Pregrada

Klanjec

Klanjec

02/11/2019 11:00
Radoboj

Radoboj

Tondach

Tondach

02/11/2019 11:00
Rudar DZ

Rudar DZ

Mladost Z

Mladost Z

02/11/2019 11:00
Zagorec KR1

Zagorec KR1

parovi 14 kolo

parovi 15 kolo

parovi 16 kolo

parovi 17 kolo

parovi 18 kolo

parovi 19 kolo

parovi 20 kolo

parovi 21 kolo

parovi 22 kolo