Parovi 1 KOLO

Parovi 2 KOLO

Ivančica

Ivančica

02/09/2018 17:00Ivančica
Mladost MB

Mladost MB

Klanjec

Klanjec

02/09/2018 17:00Klanjec
Oštrc

Oštrc

Inkop

Inkop

02/09/2018 17:00Inkop
Pregrada

Pregrada

Rudar M

Rudar M

02/09/2018 17:00Rudar M
Zagorec VT

Zagorec VT

Matija Gubec

Matija Gubec

02/09/2018 17:00Matija Gubec
Golubovec

Golubovec

Rudar DZ

Rudar DZ

02/09/2018 17:00Rudar DZ
Stubica

Stubica

Oroslavje

Oroslavje

02/09/2018 17:00Oroslavje
Straža

Straža

Parovi 3 KOLO

Straža

Straža

09/09/2018 17:00Straža
Ivančica

Ivančica

Stubica

Stubica

09/09/2018 17:00Stubica
Oroslavje

Oroslavje

Golubovec

Golubovec

09/09/2018 17:00Golubovec
Rudar DZ

Rudar DZ

Zagorec VT

Zagorec VT

09/09/2018 17:00Zagorec VT
Matija Gubec

Matija Gubec

Pregrada

Pregrada

09/09/2018 17:00Pregrada
Rudar M

Rudar M

Oštrc

Oštrc

09/09/2018 17:00Oštrc
Inkop

Inkop

Mladost MB

Mladost MB

09/09/2018 17:00Mladost MB
Klanjec

Klanjec

Parovi 4 KOLO

Ivančica

Ivančica

16/09/2018 16:30Ivančica
Klanjec

Klanjec

Inkop

Inkop

16/09/2018 16:30Inkop
Mladost MB

Mladost MB

Rudar M

Rudar M

16/09/2018 16:30Rudar M
Oštrc

Oštrc

Matija Gubec

Matija Gubec

16/09/2018 16:30Matija Gubec
Pregrada

Pregrada

Rudar DZ

Rudar DZ

16/09/2018 16:30Rudar DZ
Zagorec VT

Zagorec VT

Oroslavje

Oroslavje

16/09/2018 16:30Oroslavje
Golubovec

Golubovec

Straža

Straža

16/09/2018 16:30Straža
Stubica

Stubica

Parovi 5 KOLO

Stubica

Stubica

23/09/2018 16:30Stubica
Ivančica

Ivančica

Golubovec

Golubovec

23/09/2018 16:30Golubovec
Straža

Straža

Zagorec VT

Zagorec VT

23/09/2018 16:30Zagorec VT
Oroslavje

Oroslavje

Pregrada

Pregrada

23/09/2018 16:30Pregrada
Rudar DZ

Rudar DZ

Oštrc

Oštrc

23/09/2018 16:30Oštrc
Matija Gubec

Matija Gubec

Mladost MB

Mladost MB

23/09/2018 16:30Mladost MB
Rudar M

Rudar M

Klanjec

Klanjec

23/09/2018 16:30Klanjec
Inkop

Inkop

Parovi 6 KOLO

Ivančica

Ivančica

30/09/2018 16:00Ivančica
Inkop

Inkop

Rudar M

Rudar M

30/09/2018 16:00Rudar M
Klanjec

Klanjec

Matija Gubec

Matija Gubec

30/09/2018 16:00Matija Gubec
Mladost MB

Mladost MB

Rudar DZ

Rudar DZ

30/09/2018 16:00Rudar DZ
Oštrc

Oštrc

Oroslavje

Oroslavje

30/09/2018 16:00Oroslavje
Pregrada

Pregrada

Straža

Straža

30/09/2018 16:00Straža
Zagorec VT

Zagorec VT

Stubica

Stubica

30/09/2018 16:00Stubica
Golubovec

Golubovec

Parovi 7 KOLO

Golubovec

Golubovec

07/10/2018 16:00Golubovec
Ivančica

Ivančica

Zagorec VT

Zagorec VT

07/10/2018 16:00Zagorec VT
Stubica

Stubica

Pregrada

Pregrada

07/10/2018 16:00Pregrada
Straža

Straža

Oštrc

Oštrc

07/10/2018 16:00Oštrc
Oroslavje

Oroslavje

Mladost MB

Mladost MB

07/10/2018 16:00Mladost MB
Rudar DZ

Rudar DZ

Klanjec

Klanjec

07/10/2018 16:00Klanjec
Matija Gubec

Matija Gubec

Inkop

Inkop

07/10/2018 16:00Inkop
Rudar M

Rudar M

Parovi 8 KOLO

Ivančica

Ivančica

14/10/2018 15:30Ivančica
Rudar M

Rudar M

Matija Gubec

Matija Gubec

14/10/2018 15:30Matija Gubec
Inkop

Inkop

Rudar DZ

Rudar DZ

14/10/2018 15:30Rudar DZ
Klanjec

Klanjec

Oroslavje

Oroslavje

14/10/2018 15:30Oroslavje
Mladost MB

Mladost MB

Straža

Straža

14/10/2018 15:30Straža
Oštrc

Oštrc

Stubica

Stubica

14/10/2018 15:30Stubica
Pregrada

Pregrada

Golubovec

Golubovec

14/10/2018 15:30Golubovec
Zagorec VT

Zagorec VT

Parovi 9 KOLO

Zagorec VT

Zagorec VT

21/10/2018 15:30Zagorec VT
Ivančica

Ivančica

Pregrada

Pregrada

21/10/2018 15:30Pregrada
Golubovec

Golubovec

Oštrc

Oštrc

21/10/2018 15:30Oštrc
Stubica

Stubica

Mladost MB

Mladost MB

21/10/2018 15:30Mladost MB
Straža

Straža

Klanjec

Klanjec

21/10/2018 15:30Klanjec
Oroslavje

Oroslavje

Inkop

Inkop

21/10/2018 15:30Inkop
Rudar DZ

Rudar DZ

Rudar M

Rudar M

21/10/2018 15:30Rudar M
Matija Gubec

Matija Gubec

Parovi 10 KOLO

Stubica

Stubica

28/10/2018 14:00Stubica
Mladost MB

Mladost MB

Golubovec

Golubovec

28/10/2018 14:00Golubovec
Oštrc

Oštrc

Zagorec VT

Zagorec VT

28/10/2018 14:00Zagorec VT
Pregrada

Pregrada

Ivančica

Ivančica

28/10/2018 14:00Ivančica
Matija Gubec

Matija Gubec

Rudar DZ

Rudar DZ

28/10/2018 14:00Rudar DZ
Rudar M

Rudar M

Oroslavje

Oroslavje

28/10/2018 14:00Oroslavje
Inkop

Inkop

Straža

Straža

28/10/2018 14:00Straža
Klanjec

Klanjec

Parovi 11 KOLO

Pregrada

Pregrada

04/11/2018 14:00Pregrada
Ivančica

Ivančica

Oštrc

Oštrc

04/11/2018 14:00Oštrc
Zagorec VT

Zagorec VT

Mladost MB

Mladost MB

04/11/2018 14:00Mladost MB
Golubovec

Golubovec

Klanjec

Klanjec

04/11/2018 14:00Klanjec
Stubica

Stubica

Inkop

Inkop

04/11/2018 14:00Inkop
Straža

Straža

Rudar M

Rudar M

04/11/2018 14:00Rudar M
Oroslavje

Oroslavje

Matija Gubec

Matija Gubec

04/11/2018 14:00Matija Gubec
Rudar DZ

Rudar DZ

Parovi 12 KOLO

Ivančica

Ivančica

11/11/2018 14:00Ivančica
Rudar DZ

Rudar DZ

Oroslavje

Oroslavje

11/11/2018 14:00Oroslavje
Matija Gubec

Matija Gubec

Straža

Straža

11/11/2018 14:00Straža
Rudar M

Rudar M

Stubica

Stubica

11/11/2018 14:00Stubica
Inkop

Inkop

Golubovec

Golubovec

11/11/2018 14:00Golubovec
Klanjec

Klanjec

Zagorec VT

Zagorec VT

11/11/2018 14:00Zagorec VT
Mladost MB

Mladost MB

Pregrada

Pregrada

11/11/2018 14:00Pregrada
Oštrc

Oštrc

Parovi 13 KOLO

Oštrc

Oštrc

18/11/2018 14:00Oštrc
Ivančica

Ivančica

Mladost MB

Mladost MB

18/11/2018 14:00Mladost MB
Pregrada

Pregrada

Klanjec

Klanjec

18/11/2018 14:00Klanjec
Zagorec VT

Zagorec VT

Inkop

Inkop

18/11/2018 14:00Inkop
Golubovec

Golubovec

Rudar M

Rudar M

18/11/2018 14:00Rudar M
Stubica

Stubica

Matija Gubec

Matija Gubec

18/11/2018 14:00Matija Gubec
Straža

Straža

Rudar DZ

Rudar DZ

18/11/2018 14:00Rudar DZ
Oroslavje

Oroslavje

Parovi 14 kolo

Ivančica

Ivančica

24/03/2019 15:00Ivančica
Oroslavje

Oroslavje

Rudar DZ

Rudar DZ

24/03/2019 15:00Rudar DZ
Straža

Straža

Matija Gubec

Matija Gubec

24/03/2019 15:00Matija Gubec
Stubica

Stubica

Rudar M

Rudar M

24/03/2019 15:00Rudar M
Golubovec

Golubovec

Inkop

Inkop

24/03/2019 15:00Inkop
Zagorec VT

Zagorec VT

Klanjec

Klanjec

24/03/2019 15:00Klanjec
Pregrada

Pregrada

Mladost MB

Mladost MB

24/03/2019 15:00Mladost MB
Oštrc

Oštrc

Parovi 15 KOLO

Mladost MB

Mladost MB

31/03/2019 16:00
Ivančica

Ivančica

Oštrc

Oštrc

31/03/2019 16:00
Klanjec

Klanjec

Pregrada

Pregrada

31/03/2019 16:00
Inkop

Inkop

Zagorec VT

Zagorec VT

31/03/2019 16:00
Rudar M

Rudar M

Golubovec

Golubovec

31/03/2019 16:00
Matija Gubec

Matija Gubec

Stubica

Stubica

31/03/2019 16:00
Rudar DZ

Rudar DZ

Straža

Straža

31/03/2019 16:00
Oroslavje

Oroslavje

Parovi 16 KOLO

Ivančica

Ivančica

07/04/2019 16:00
Straža

Straža

Oroslavje

Oroslavje

07/04/2019 16:00
Stubica

Stubica

Rudar DZ

Rudar DZ

07/04/2019 16:00
Golubovec

Golubovec

Matija Gubec

Matija Gubec

07/04/2019 16:00
Zagorec VT

Zagorec VT

Rudar M

Rudar M

07/04/2019 16:00
Pregrada

Pregrada

Inkop

Inkop

07/04/2019 16:00
Oštrc

Oštrc

Klanjec

Klanjec

07/04/2019 16:30
Mladost MB

Mladost MB

Parovi 17 KOLO

Klanjec

Klanjec

14/04/2019 16:00
Ivančica

Ivančica

Mladost MB

Mladost MB

14/04/2019 16:30
Inkop

Inkop

Oštrc

Oštrc

14/04/2019 16:30
Rudar M

Rudar M

Pregrada

Pregrada

14/04/2019 16:30
Matija Gubec

Matija Gubec

Zagorec VT

Zagorec VT

14/04/2019 16:30
Rudar DZ

Rudar DZ

Golubovec

Golubovec

14/04/2019 16:30
Oroslavje

Oroslavje

Stubica

Stubica

14/04/2019 16:30
Straža

Straža

Parovi 18 KOLO

Ivančica

Ivančica

22/04/2019 16:30
Stubica

Stubica

Straža

Straža

22/04/2019 16:30
Golubovec

Golubovec

Oroslavje

Oroslavje

22/04/2019 16:30
Zagorec VT

Zagorec VT

Rudar DZ

Rudar DZ

22/04/2019 16:30
Pregrada

Pregrada

Matija Gubec

Matija Gubec

22/04/2019 16:30
Oštrc

Oštrc

Rudar M

Rudar M

22/04/2019 16:30
Mladost MB

Mladost MB

Inkop

Inkop

22/04/2019 16:30
Klanjec

Klanjec

Parovi 19 KOLO

Inkop

Inkop

28/04/2019 17:00
Ivančica

Ivančica

Klanjec

Klanjec

28/04/2019 17:00
Rudar M

Rudar M

Mladost MB

Mladost MB

28/04/2019 17:00
Matija Gubec

Matija Gubec

Oštrc

Oštrc

28/04/2019 17:00
Rudar DZ

Rudar DZ

Pregrada

Pregrada

28/04/2019 17:00
Oroslavje

Oroslavje

Zagorec VT

Zagorec VT

28/04/2019 17:00
Straža

Straža

Golubovec

Golubovec

28/04/2019 17:00
Stubica

Stubica

Parovi 20 KOLO

Ivančica

Ivančica

01/05/2019 17:00
Golubovec

Golubovec

Stubica

Stubica

01/05/2019 17:00
Zagorec VT

Zagorec VT

Straža

Straža

01/05/2019 17:00
Pregrada

Pregrada

Oroslavje

Oroslavje

01/05/2019 17:00
Oštrc

Oštrc

Rudar DZ

Rudar DZ

01/05/2019 17:00
Mladost MB

Mladost MB

Matija Gubec

Matija Gubec

01/05/2019 17:00
Klanjec

Klanjec

Rudar M

Rudar M

01/05/2019 17:00
Inkop

Inkop

Parovi 21 KOLO

Rudar M

Rudar M

05/05/2019 17:30
Ivančica

Ivančica

Inkop

Inkop

05/05/2019 17:30
Matija Gubec

Matija Gubec

Klanjec

Klanjec

05/05/2019 17:30
Rudar DZ

Rudar DZ

Mladost MB

Mladost MB

05/05/2019 17:30
Oroslavje

Oroslavje

Oštrc

Oštrc

05/05/2019 17:30
Straža

Straža

Pregrada

Pregrada

05/05/2019 17:30
Stubica

Stubica

Zagorec VT

Zagorec VT

05/05/2019 17:30
Golubovec

Golubovec

Parovi 22 KOLO

Ivančica

Ivančica

12/05/2019 17:30
Zagorec VT

Zagorec VT

Golubovec

Golubovec

12/05/2019 17:30
Pregrada

Pregrada

Stubica

Stubica

12/05/2019 17:30
Oštrc

Oštrc

Straža

Straža

12/05/2019 17:30
Mladost MB

Mladost MB

Oroslavje

Oroslavje

12/05/2019 17:30
Klanjec

Klanjec

Rudar DZ

Rudar DZ

12/05/2019 17:30
Inkop

Inkop

Matija Gubec

Matija Gubec

12/05/2019 17:30
Rudar M

Rudar M

Parovi 23 KOLO

Matija Gubec

Matija Gubec

19/05/2019 17:30
Ivančica

Ivančica

Rudar M

Rudar M

19/05/2019 17:30
Rudar DZ

Rudar DZ

Inkop

Inkop

19/05/2019 17:30
Oroslavje

Oroslavje

Klanjec

Klanjec

19/05/2019 17:30
Straža

Straža

Mladost MB

Mladost MB

19/05/2019 17:30
Stubica

Stubica

Oštrc

Oštrc

19/05/2019 17:30
Golubovec

Golubovec

Pregrada

Pregrada

19/05/2019 17:30
Zagorec VT

Zagorec VT

Parovi 24 KOLO

Ivančica

Ivančica

26/05/2019 17:30
Pregrada

Pregrada

Zagorec VT

Zagorec VT

26/05/2019 17:30
Oštrc

Oštrc

Golubovec

Golubovec

26/05/2019 17:30
Mladost MB

Mladost MB

Stubica

Stubica

26/05/2019 17:30
Klanjec

Klanjec

Straža

Straža

26/05/2019 17:30
Inkop

Inkop

Oroslavje

Oroslavje

26/05/2019 17:30
Rudar M

Rudar M

Rudar DZ

Rudar DZ

26/05/2019 17:30
Matija Gubec

Matija Gubec

Parovi 25 KOLO

Rudar DZ

Rudar DZ

02/06/2019 18:00
Ivančica

Ivančica

Matija Gubec

Matija Gubec

02/06/2019 18:00
Oroslavje

Oroslavje

Rudar M

Rudar M

02/06/2019 18:00
Straža

Straža

Inkop

Inkop

02/06/2019 18:00
Stubica

Stubica

Klanjec

Klanjec

02/06/2019 18:00
Golubovec

Golubovec

Mladost MB

Mladost MB

02/06/2019 18:00
Zagorec VT

Zagorec VT

Oštrc

Oštrc

02/06/2019 18:00
Pregrada

Pregrada

Parovi 26 KOLO

Ivančica

Ivančica

09/06/2019 18:00
Oštrc

Oštrc

Pregrada

Pregrada

09/06/2019 18:00
Mladost MB

Mladost MB

Zagorec VT

Zagorec VT

09/06/2019 18:00
Klanjec

Klanjec

Golubovec

Golubovec

09/06/2019 18:00
Inkop

Inkop

Stubica

Stubica

09/06/2019 18:00
Rudar M

Rudar M

Straža

Straža

09/06/2019 18:00
Matija Gubec

Matija Gubec

Oroslavje

Oroslavje

09/06/2019 18:00
Rudar DZ

Rudar DZ