Parovi 1 KOLO

Rudar DZ

Rudar DZ

2017/08/27 11:30Rudar DZ
Straža

Straža

Mladost Z

Mladost Z

2017/08/27 11:30Mladost Z
Stubica

Stubica

Radoboj

Radoboj

2017/08/27 11:30Radoboj
Ivančica

Ivančica

Pregrada

Pregrada

2017/08/27 11:30Pregrada
Sloga

Sloga

Tondach

Tondach

2017/08/27 11:30Tondach
Toplice

Toplice

Zagorec KR

Zagorec KR

2017/08/27 11:30Zagorec KR
Mladost MB

Mladost MB

Gaj Mače

Gaj Mače

2017/08/27 11:30Gaj Mače
Zagorec KR

Zagorec KR

Parovi 2 KOLO

Zagorec KR

Zagorec KR

2017/08/31 19:00
Straža

Straža

Stubica

Stubica

2017/08/31 19:00
Rudar DZ

Rudar DZ

Ivančica

Ivančica

2017/08/31 19:00
Mladost Z

Mladost Z

Sloga

Sloga

2017/08/31 19:00
Radoboj

Radoboj

Toplice

Toplice

2017/08/31 19:00
Pregrada

Pregrada

Mladost MB

Mladost MB

2017/08/31 19:00
Tondach

Tondach

Gaj Mače

Gaj Mače

2017/08/31 19:00
Zagorec KR

Zagorec KR

Parovi 3 KOLO

Zagorec KR

Zagorec KR

2017/09/03 11:30
Zagorec KR2

Zagorec KR2

Tondach

Tondach

2017/09/03 11:30
Gaj Mače

Gaj Mače

Pregrada

Pregrada

2017/09/03 11:30
Mladost MB

Mladost MB

Radoboj

Radoboj

2017/09/03 11:30
Toplice

Toplice

Mladost Z

Mladost Z

2017/09/03 11:30
Sloga

Sloga

Rudar DZ

Rudar DZ

2017/09/03 11:30
Ivančica

Ivančica

Straža

Straža

2017/09/03 11:30
Stubica

Stubica

Parovi 4 KOLO

Zagorec KR

Zagorec KR

2017/09/07 18:30
Stubica

Stubica

Ivančica

Ivančica

2017/09/07 18:30
Straža

Straža

Sloga

Sloga

2017/09/07 18:30
Rudar DZ

Rudar DZ

Toplice

Toplice

2017/09/07 18:30
Mladost Z

Mladost Z

Mladost MB

Mladost MB

2017/09/07 18:30
Radoboj

Radoboj

Gaj Mače

Gaj Mače

2017/09/07 18:30
Pregrada

Pregrada

Zagorec KR

Zagorec KR

2017/09/07 18:30
Tondach

Tondach

Parovi 5 KOLO

Tondach

Tondach

2017/09/10 11:30
Zagorec KR

Zagorec KR

Pregrada

Pregrada

2017/09/10 11:30
Zagorec KR

Zagorec KR

Radoboj

Radoboj

2017/09/10 11:30
Gaj Mače

Gaj Mače

Mladost Z

Mladost Z

2017/09/10 11:30
Mladost MB

Mladost MB

Rudar DZ

Rudar DZ

2017/09/10 11:30
Toplice

Toplice

Straža

Straža

2017/09/10 11:30
Sloga

Sloga

Stubica

Stubica

2017/09/10 11:30
Ivančica

Ivančica

Parovi 6 KOLO

Zagorec KR

Zagorec KR

2017/09/17 11:30
Ivančica

Ivančica

Sloga

Sloga

2017/09/17 11:30
Stubica

Stubica

Toplice

Toplice

2017/09/17 11:30
Straža

Straža

Mladost MB

Mladost MB

2017/09/17 11:30
Rudar DZ

Rudar DZ

Gaj Mače

Gaj Mače

2017/09/17 11:30
Mladost Z

Mladost Z

Zagorec KR

Zagorec KR

2017/09/17 11:30
Radoboj

Radoboj

Tondach

Tondach

2017/09/17 11:30
Pregrada

Pregrada

Parovi 7 KOLO

Pregrada

Pregrada

2017/09/21 17:30Pregrada
Zagorec KR

Zagorec KR

Radoboj

Radoboj

2017/09/21 17:30Radoboj
Tondach

Tondach

Mladost Z

Mladost Z

2017/09/21 17:30Mladost Z
Zagorec KR

Zagorec KR

Rudar DZ

Rudar DZ

2017/09/21 17:30Rudar DZ
Gaj Mače

Gaj Mače

Straža

Straža

2017/09/21 17:30Straža
Mladost MB

Mladost MB

Stubica

Stubica

2017/09/21 17:30Stubica
Toplice

Toplice

Ivančica

Ivančica

2017/09/21 17:30Ivančica
Sloga

Sloga

Parovi 8 KOLO

Zagorec KR

Zagorec KR

2017/09/24 11:30
Sloga

Sloga

Toplice

Toplice

2017/09/24 11:30
Ivančica

Ivančica

Mladost MB

Mladost MB

2017/09/24 11:30
Stubica

Stubica

Gaj Mače

Gaj Mače

2017/09/24 11:30
Straža

Straža

Zagorec KR

Zagorec KR

2017/09/24 11:30
Rudar DZ

Rudar DZ

Tondach

Tondach

2017/09/24 11:30
Mladost Z

Mladost Z

Pregrada

Pregrada

2017/09/24 11:30
Radoboj

Radoboj

Parovi 9 KOLO

Stubica

Stubica

2017/10/01 11:30Stubica
Gaj Mače

Gaj Mače

Radoboj

Radoboj

2017/10/01 11:30
Zagorec KR2

Zagorec KR2

Mladost

Mladost

2017/10/01 11:30
Pregrada

Pregrada

Rudar DZ

Rudar DZ

2017/10/01 11:30
Tondach

Tondach

Straža

Straža

2017/10/01 11:30
Zagorec KR

Zagorec KR

Sloga

Sloga

2017/10/01 11:30
Toplice

Toplice

Ivančica

Ivančica

2017/09/24 11:30Ivančica
Mladost MB

Mladost MB

Parovi 10 KOLO

Radoboj

Radoboj

2017/10/08 11:30Radoboj
Mladost Z

Mladost Z

Zagorec KR

Zagorec KR

2017/09/24 11:30
Toplice

Toplice

Mladost MB

Mladost MB

2017/09/24 11:30
Sloga

Sloga

Gaj Mače

Gaj Mače

2017/09/24 11:30
Ivančica

Ivančica

Zagorec KR

Zagorec KR

2017/09/24 11:30
Stubica

Stubica

Tondach

Tondach

2017/10/08 11:30Tondach
Straža

Straža

Pregrada

Pregrada

2017/09/24 11:30
Rudar DZ

Rudar DZ

Parovi 11 KOLO

Mladost Z

Mladost Z

2017/09/24 11:30
Zagorec KR

Zagorec KR

Rudar DZ

Rudar DZ

2017/09/24 11:30
Radoboj

Radoboj

Straža

Straža

2017/09/24 11:30
Pregrada

Pregrada

Stubica

Stubica

2017/09/24 11:30
Tondach

Tondach

Ivančica

Ivančica

2017/09/24 11:30
Zagorec KR

Zagorec KR

Sloga

Sloga

2017/09/24 11:30
Gaj Mače

Gaj Mače

Toplice

Toplice

2017/09/24 11:30
Mladost MB

Mladost MB

Parovi 12 KOLO

Zagorec KR

Zagorec KR

2017/09/24 11:30Zagorec KR2
Mladost MB

Mladost MB

Gaj Mače

Gaj Mače

2017/09/24 11:30Gaj Mače
Toplice

Toplice

Zagorec KR

Zagorec KR

2017/09/24 11:30Zagorec KR1
Sloga

Sloga

Tondach

Tondach

2017/09/24 11:30Tondach
Ivančica

Ivančica

Pregrada

Pregrada

2017/09/24 11:30Pregrada
Stubica

Stubica

Radoboj

Radoboj

2017/09/24 11:30Radoboj
Straža

Straža

Mladost Z

Mladost Z

2017/09/24 11:30
Rudar DZ

Rudar DZ

Parovi 13 KOLO

Rudar DZ

Rudar DZ

2017/09/24 11:30Rudar DZ
Zagorec KR

Zagorec KR

Straža

Straža

2017/09/24 11:30Straža
Mladost Z

Mladost Z

Stubica

Stubica

2017/09/24 11:30Stubica
Radoboj

Radoboj

Ivančica

Ivančica

2017/09/24 11:30Ivančica
Pregrada

Pregrada

Sloga

Sloga

2017/09/24 11:30Sloga
Tondach

Tondach

Toplice

Toplice

2017/09/24 11:30Toplice
Zagorec KR

Zagorec KR

Mladost MB

Mladost MB

2017/10/29 11:30Mladost MB
Gaj Mače

Gaj Mače

Parovi 14 kolo

Zagorec KR2

Zagorec KR2

2018/04/08 11:30Zagorec KR2
Gaj Mače

Gaj Mače

Mladost MB

Mladost MB

2018/04/08 11:30Mladost MB
Zagorec KR

Zagorec KR

Toplice

Toplice

2018/04/08 11:30Toplice
Tondach

Tondach

Sloga

Sloga

2018/04/08 11:30Sloga
Pregrada

Pregrada

Ivančica

Ivančica

2018/04/08 11:30Ivančica
Radoboj

Radoboj

Stubica

Stubica

2018/04/08 11:30Stubica
Mladost Z

Mladost Z

Straža

Straža

2018/04/08 11:30Straža
Rudar DZ

Rudar DZ

Parovi 15 kolo

Straža

Straža

2018/04/15 11:30Straža
Zagorec KR2

Zagorec KR2

Rudar DZ

Rudar DZ

2018/04/15 11:30Rudar DZ
Stubica

Stubica

Mladost Z

Mladost Z

2018/04/15 11:30Mladost Z
Ivančica

Ivančica

Radoboj

Radoboj

2018/04/15 11:30Radoboj
Sloga

Sloga

Pregrada

Pregrada

2018/04/15 11:30Pregrada
Toplice

Toplice

Tondach

Tondach

2018/04/15 11:30Tondach
Mladost MB

Mladost MB

Zagorec KR

Zagorec KR

2018/04/15 11:30Zagorec KR
Gaj Mače

Gaj Mače

parovi 16 kolo

Zagorec KR2

Zagorec KR2

2018/04/22 11:30Zagorec KR2
Zagorec KR

Zagorec KR

Gaj Mače

Gaj Mače

2018/04/22 11:30Gaj Mače
Tondach

Tondach

Mladost MB

Mladost MB

2018/04/22 11:30Mladost MB
Pregrada

Pregrada

Toplice

Toplice

2018/04/22 11:30Toplice
Radoboj

Radoboj

Sloga

Sloga

2018/04/22 11:30Sloga
Mladost Z

Mladost Z

Ivančica

Ivančica

2018/04/22 11:30Ivančica
Rudar DZ

Rudar DZ

Stubica

Stubica

2018/04/22 11:30Stubica
Straža

Straža

parovi 17 kolo

Stubica

Stubica

2018/04/29 11:30Stubica
Zagorec KR2

Zagorec KR2

Straža

Straža

2018/04/29 11:30Straža
Ivančica

Ivančica

Rudar DZ

Rudar DZ

2018/04/29 11:30Rudar DZ
Sloga

Sloga

Mladost Z

Mladost Z

2018/04/29 11:30Mladost Z
Toplice

Toplice

Radoboj

Radoboj

2018/04/29 11:30Radoboj
Mladost MB

Mladost MB

Pregrada

Pregrada

2018/04/29 11:30Pregrada
Gaj Mače

Gaj Mače

Tondach

Tondach

2018/04/29 11:30Tondach
Zagorec KR

Zagorec KR

parovi 18 kolo

Zagorec KR2

Zagorec KR2

2018/05/06 11:30Zagorec KR2
Tondach

Tondach

Zagorec KR

Zagorec KR

2018/05/06 11:30Zagorec KR
Pregrada

Pregrada

Gaj Mače

Gaj Mače

2018/05/06 11:30Gaj Mače
Radoboj

Radoboj

Mladost MB

Mladost MB

2018/05/06 11:30Mladost MB
Mladost Z

Mladost Z

Toplice

Toplice

2018/05/06 11:30Toplice
Rudar DZ

Rudar DZ

Sloga

Sloga

2018/05/06 11:30Sloga
Straža

Straža

Ivančica

Ivančica

2018/05/06 11:30Ivančica
Stubica

Stubica

parovi 19 kolo

Ivančica

Ivančica

2018/05/10 18:00Ivančica
Zagorec KR2

Zagorec KR2

Stubica

Stubica

2018/05/10 18:00Stubica
Sloga

Sloga

Straža

Straža

2018/05/10 18:00Straža
Toplice

Toplice

Rudar DZ

Rudar DZ

2018/05/10 18:00Rudar DZ
Mladost MB

Mladost MB

Mladost Z

Mladost Z

2018/05/10 18:00Mladost Z
Gaj Mače

Gaj Mače

Radoboj

Radoboj

2018/05/10 18:00Radoboj
Zagorec KR

Zagorec KR

Pregrada

Pregrada

2018/05/10 18:00Pregrada
Tondach

Tondach

parovi 20 kolo

Zagorec KR2

Zagorec KR2

2018/05/13 11:30Zagorec KR2
Pregrada

Pregrada

Tondach

Tondach

2018/05/13 11:30Tondach
Radoboj

Radoboj

Zagorec KR

Zagorec KR

2018/05/13 11:30Zagorec KR
Mladost Z

Mladost Z

Gaj Mače

Gaj Mače

2018/05/13 11:30Gaj Mače
Rudar DZ

Rudar DZ

Mladost MB

Mladost MB

2018/05/13 11:30Mladost MB
Straža

Straža

Toplice

Toplice

2018/05/13 11:30Toplice
Stubica

Stubica

Sloga

Sloga

2018/05/13 11:30Sloga
Ivančica

Ivančica

parovi 21 kolo

Sloga

Sloga

2018/05/20 11:30Sloga
Zagorec KR2

Zagorec KR2

Ivančica

Ivančica

2018/05/20 11:30Ivančica
Toplice

Toplice

Stubica

Stubica

2018/05/20 11:30Stubica
Mladost MB

Mladost MB

Straža

Straža

2018/05/20 11:30Straža
Gaj Mače

Gaj Mače

Rudar DZ

Rudar DZ

2018/05/20 11:30Rudar DZ
Zagorec KR

Zagorec KR

Mladost Z

Mladost Z

2018/05/20 11:30Mladost Z
Tondach

Tondach

Radoboj

Radoboj

2018/05/20 11:30Radoboj
Pregrada

Pregrada

parovi 22 kolo

Zagorec KR2

Zagorec KR2

2018/05/27 11:30Zagorec KR2
Radoboj

Radoboj

Pregrada

Pregrada

2018/05/27 11:30Pregrada
Mladost Z

Mladost Z

Tondach

Tondach

2018/05/27 11:30Tondach
Rudar DZ

Rudar DZ

Zagorec KR

Zagorec KR

2018/05/27 11:30Zagorec KR
Straža

Straža

Gaj Mače

Gaj Mače

2018/05/27 11:30Gaj Mače
Stubica

Stubica

Mladost MB

Mladost MB

2018/05/27 11:30Mladost MB
Ivančica

Ivančica

Toplice

Toplice

2018/05/27 11:30Toplice
Sloga

Sloga

parovi 23 kolo

Toplice

Toplice

2018/05/31 18:30Toplice
Zagorec KR2

Zagorec KR2

Sloga

Sloga

2018/05/31 18:30Sloga
Mladost MB

Mladost MB

Ivančica

Ivančica

2018/05/31 18:30Ivančica
Gaj Mače

Gaj Mače

Stubica

Stubica

2018/05/31 18:30Stubica
Zagorec KR

Zagorec KR

Straža

Straža

2018/05/31 18:30Straža
Tondach

Tondach

Rudar DZ

Rudar DZ

2018/05/31 18:30Rudar DZ
Pregrada

Pregrada

Mladost Z

Mladost Z

2018/05/31 18:30Mladost Z
Radoboj

Radoboj

parovi 24 kolo

Zagorec KR2

Zagorec KR2

2018/06/03 11:30Zagorec KR2
Mladost Z

Mladost Z

Radoboj

Radoboj

2018/06/03 11:30Radoboj
Rudar DZ

Rudar DZ

Pregrada

Pregrada

2018/06/03 11:30Pregrada
Straža

Straža

Tondach

Tondach

2018/06/03 11:30Tondach
Stubica

Stubica

Zagorec KR

Zagorec KR

2018/06/03 11:30Zagorec KR
Ivančica

Ivančica

Gaj Mače

Gaj Mače

2018/06/03 11:30Gaj Mače
Sloga

Sloga

Mladost MB

Mladost MB

2018/06/03 11:30Mladost MB
Toplice

Toplice

parovi 25 kolo

Mladost MB

Mladost MB

2018/06/10 18:30Mladost MB
Zagorec KR2

Zagorec KR2

Toplice

Toplice

2018/06/10 18:30Toplice
Gaj Mače

Gaj Mače

Sloga

Sloga

2018/06/10 18:30Sloga
Zagorec KR

Zagorec KR

Ivančica

Ivančica

2018/06/10 18:30Ivančica
Tondach

Tondach

Stubica

Stubica

2018/06/10 18:30Stubica
Pregrada

Pregrada

Straža

Straža

2018/06/10 18:30Straža
Radoboj

Radoboj

Rudar DZ

Rudar DZ

2018/06/10 18:30Rudar DZ
Mladost Z

Mladost Z

parovi 26 kolo

Zagorec KR2

Zagorec KR2

2018/06/13 18:30Zagorec KR2
Rudar DZ

Rudar DZ

Mladost Z

Mladost Z

2018/06/13 18:30Mladost Z
Straža

Straža

Radoboj

Radoboj

2018/06/13 18:30Radoboj
Stubica

Stubica

Pregrada

Pregrada

2018/06/13 18:30Pregrada
Ivančica

Ivančica

Tondach

Tondach

2018/06/13 18:30Tondach
Sloga

Sloga

Zagorec KR

Zagorec KR

2018/06/13 18:30Zagorec KR
Toplice

Toplice

Gaj Mače

Gaj Mače

2018/06/13 18:30Gaj Mače
Mladost MB

Mladost MB