Parovi 1 KOLO

Milengrad

Milengrad

26-08-2017 16:00Milengrad
Mladost MB

Mladost MB

Lobor

Lobor

26-08-2017 16:00Lobor
Oštrc

Oštrc

Ivančica

Ivančica

26-08-2017 16:00Ivančica
Rudar M

Rudar M

Inkop

Inkop

26-08-2017 16:00Inkop
Sloga

Sloga

Golubovec

Golubovec

26-08-2017 16:00Golubovec
Rudar DZ

Rudar DZ

Gaj Mače

Gaj Mače

26-08-2017 16:00Gaj Mače
Mladost B

Mladost B

Parovi 2 KOLO

Mladost B

Mladost B

31-08-2017 17:30
Mladost MB

Mladost MB

Oštrc

Oštrc

31-08-2017 17:30
Milengrad

Milengrad

Rudar M

Rudar M

31-08-2017 17:30
Lobor

Lobor

Sloga

Sloga

31-08-2017 17:30
Ivančica

Ivančica

Rudar DZ

Rudar DZ

31-08-2017 17:30
Inkop

Inkop

Gaj Mače

Gaj Mače

31-08-2017 17:30
Golubovec

Golubovec

Parovi 3 KOLO

Golubovec

Golubovec

02-09-2017 15:30
Mladost B

Mladost B

Inkop

Inkop

02-09-2017 15:30
Gaj Mače

Gaj Mače

Ivančica

Ivančica

02-09-2017 15:30
Rudar DZ

Rudar DZ

Lobor

Lobor

02-09-2017 15:30
Sloga

Sloga

Milengrad

Milengrad

02-09-2017 15:30
Rudar M

Rudar M

Mladost MB

Mladost MB

02-09-2017 15:30
Oštrc

Oštrc

Parovi 4 KOLO

Mladost B

Mladost B

09-09-2017 15:30
Oštrc

Oštrc

Rudar M

Rudar M

09-09-2017 15:30
Mladost MB

Mladost MB

Sloga

Sloga

09-09-2017 15:30
Milengrad

Milengrad

Rudar DZ

Rudar DZ

09-09-2017 15:30
Lobor

Lobor

Gaj Mače

Gaj Mače

09-09-2017 15:30
Ivančica

Ivančica

Golubovec

Golubovec

09-09-2017 15:30
Inkop

Inkop

Parovi 5 KOLO

Inkop

Inkop

16-09-2017 15:00
Mladost B

Mladost B

Ivančica

Ivančica

16-09-2017 15:00
Golubovec

Golubovec

Lobor

Lobor

16-09-2017 15:00
Gaj Mače

Gaj Mače

Milengrad

Milengrad

16-09-2017 15:00
Rudar DZ

Rudar DZ

Mladost MB

Mladost MB

16-09-2017 15:00
Sloga

Sloga

Oštrc

Oštrc

16-09-2017 15:00
Rudar M

Rudar M

Parovi 6 KOLO

Mladost B

Mladost B

23-09-2017 15:00
Rudar M

Rudar M

Sloga

Sloga

23-09-2017 15:00
Oštrc

Oštrc

Rudar DZ

Rudar DZ

23-09-2017 15:00
Mladost MB

Mladost MB

Gaj Mače

Gaj Mače

23-09-2017 15:00
Milengrad

Milengrad

Golubovec

Golubovec

23-09-2017 15:00
Lobor

Lobor

Inkop

Inkop

23-09-2017 15:00
Ivančica

Ivančica

Parovi 7 KOLO

Ivančica

Ivančica

30-09-2017 14:30
Mladost B

Mladost B

Lobor

Lobor

30-09-2017 14:30
Inkop

Inkop

Milengrad

Milengrad

30-09-2017 14:30
Golubovec

Golubovec

Mladost MB

Mladost MB

30-09-2017 14:30
Gaj Mače

Gaj Mače

Oštrc

Oštrc

30-09-2017 14:30
Rudar DZ

Rudar DZ

Rudar M

Rudar M

30-09-2017 14:30
Sloga

Sloga

Parovi 8 KOLO

Mladost B

Mladost B

07-10-2017 14:30
Sloga

Sloga

Rudar DZ

Rudar DZ

07-10-2017 14:30
Rudar M

Rudar M

Gaj Mače

Gaj Mače

07-10-2017 14:30
Oštrc

Oštrc

Golubovec

Golubovec

07-10-2017 14:30
Mladost MB

Mladost MB

Inkop

Inkop

07-10-2017 14:30
Milengrad

Milengrad

Ivančica

Ivančica

07-10-2017 14:30
Lobor

Lobor

Parovi 9 KOLO

Lobor

Lobor

14-10-2017 14:00
Mladost B

Mladost B

Milengrad

Milengrad

14-10-2017 14:00
Ivančica

Ivančica

Mladost MB

Mladost MB

14-10-2017 14:00
Inkop

Inkop

Oštrc

Oštrc

14-10-2017 14:00
Golubovec

Golubovec

Rudar M

Rudar M

14-10-2017 14:00
Gaj Mače

Gaj Mače

Sloga

Sloga

14-10-2017 14:00
Rudar DZ

Rudar DZ

Parovi 10 KOLO

Mladost B

Mladost B

21-10-2017 14:00
Rudar DZ

Rudar DZ

Gaj Mače

Gaj Mače

21-10-2017 14:00
Sloga

Sloga

Golubovec

Golubovec

21-10-2017 14:00
Rudar M

Rudar M

Inkop

Inkop

21-10-2017 14:00
Oštrc

Oštrc

Ivančica

Ivančica

21-10-2017 14:00
Mladost MB

Mladost MB

Lobor

Lobor

21-10-2017 14:00
Milengrad

Milengrad

Parovi 11 KOLO

Milengrad

Milengrad

29-10-2017 13:30
Mladost B

Mladost B

Mladost MB

Mladost MB

29-10-2017 13:30
Lobor

Lobor

Oštrc

Oštrc

29-10-2017 13:30
Ivančica

Ivančica

Rudar M

Rudar M

29-10-2017 13:30
Inkop

Inkop

Sloga

Sloga

29-10-2017 13:30
Golubovec

Golubovec

Rudar DZ

Rudar DZ

29-10-2017 13:30
Gaj Mače

Gaj Mače