Parovi 1 KOLO

Oroslavje

Oroslavje

26-08-2017 16:00Oroslavje
Tondach

Tondach

Radoboj

Radoboj

26-08-2017 16:00Radoboj
Straža

Straža

Mladost Z

Mladost Z

26-08-2017 16:00Mladost Z
Jedinstvo

Jedinstvo

Klanjec

Klanjec

26-08-2017 16:00Klanjec
Zagorec VT

Zagorec VT

Zagorec KR

Zagorec KR

26-08-2017 16:00Zagorec KR
Matija Gubec

Matija Gubec

Pregrada

Pregrada

26-08-2017 16:00Pregrada
Stubica

Stubica

Parovi 2 KOLO

Stubica

Stubica

31-08-2017 17:30
Tondach

Tondach

Straža

Straža

31-08-2017 17:30
Oroslavje

Oroslavje

Jedinstvo

Jedinstvo

31-08-2017 17:30
Radoboj

Radoboj

Zagorec VT

Zagorec VT

31-08-2017 17:30
Mladost Z

Mladost Z

Matija Gubec

Matija Gubec

31-08-2017 17:30
Klanjec

Klanjec

Pregrada

Pregrada

31-08-2017 17:30
Zagorec KR

Zagorec KR

Parovi 3 KOLO

Zagorec KR

Zagorec KR

02-09-2017 15:30
Stubica

Stubica

Klanjec

Klanjec

02-09-2017 15:30
Pregrada

Pregrada

Mladost Z

Mladost Z

02-09-2017 15:30
Matija Gubec

Matija Gubec

Radoboj

Radoboj

02-09-2017 15:30
Zagorec VT

Zagorec VT

Oroslavje

Oroslavje

02-09-2017 15:30
Jedinstvo

Jedinstvo

Tondach

Tondach

02-09-2017 15:30
Straža

Straža

Parovi 4 KOLO

Stubica

Stubica

09-09-2017 15:30
Straža

Straža

Jedinstvo

Jedinstvo

09-09-2017 15:30
Tondach

Tondach

Zagorec VT

Zagorec VT

09-09-2017 15:30
Oroslavje

Oroslavje

Matija Gubec

Matija Gubec

09-09-2017 15:30
Radoboj

Radoboj

Pregrada

Pregrada

09-09-2017 15:30
Mladost Z

Mladost Z

Zagorec KR

Zagorec KR

09-09-2017 15:30
Klanjec

Klanjec

Parovi 5 KOLO

Klanjec

Klanjec

16-09-2017 15:00
Stubica

Stubica

Mladost Z

Mladost Z

16-09-2017 15:00
Zagorec KR

Zagorec KR

Radoboj

Radoboj

16-09-2017 15:00
Pregrada

Pregrada

Oroslavje

Oroslavje

16-09-2017 15:00
Matija Gubec

Matija Gubec

Tondach

Tondach

16-09-2017 15:00
Zagorec VT

Zagorec VT

Straža

Straža

16-09-2017 15:00
Jedinstvo

Jedinstvo

Parovi 6 KOLO

Stubica

Stubica

23-09-2017 15:00
Jedinstvo

Jedinstvo

Zagorec VT

Zagorec VT

23-09-2017 15:00
Straža

Straža

Matija Gubec

Matija Gubec

23-09-2017 15:00
Tondach

Tondach

Pregrada

Pregrada

23-09-2017 15:00
Oroslavje

Oroslavje

Zagorec KR

Zagorec KR

23-09-2017 15:00
Radoboj

Radoboj

Klanjec

Klanjec

23-09-2017 15:00
Mladost Z

Mladost Z

Parovi 7 KOLO

Mladost Z

Mladost Z

30-09-2017 14:30
Stubica

Stubica

Radoboj

Radoboj

30-09-2017 14:30
Klanjec

Klanjec

Oroslavje

Oroslavje

30-09-2017 14:30
Zagorec KR

Zagorec KR

Tondach

Tondach

30-09-2017 14:30
Pregrada

Pregrada

Straža

Straža

30-09-2017 14:30
Matija Gubec

Matija Gubec

Jedinstvo

Jedinstvo

30-09-2017 14:30
Zagorec VT

Zagorec VT

Parovi 8 KOLO

Stubica

Stubica

07-10-2017 14:30
Zagorec VT

Zagorec VT

Matija Gubec

Matija Gubec

07-10-2017 14:30
Jedinstvo

Jedinstvo

Pregrada

Pregrada

07-10-2017 14:30
Straža

Straža

Zagorec KR

Zagorec KR

07-10-2017 14:30
Tondach

Tondach

Klanjec

Klanjec

07-10-2017 14:30
Oroslavje

Oroslavje

Mladost Z

Mladost Z

07-10-2017 14:30
Radoboj

Radoboj

Parovi 9 KOLO

Radoboj

Radoboj

14-10-2017 14:00
Stubica

Stubica

Oroslavje

Oroslavje

14-10-2017 14:00
Mladost Z

Mladost Z

Tondach

Tondach

14-10-2017 14:00
Klanjec

Klanjec

Straža

Straža

14-10-2017 14:00
Zagorec KR

Zagorec KR

Jedinstvo

Jedinstvo

14-10-2017 14:00
Pregrada

Pregrada

Zagorec VT

Zagorec VT

14-10-2017 14:00
Matija Gubec

Matija Gubec

Parovi 10 KOLO

Stubica

Stubica

21-10-2017 14:00
Matija Gubec

Matija Gubec

Pregrada

Pregrada

21-10-2017 14:00
Zagorec VT

Zagorec VT

Zagorec KR

Zagorec KR

21-10-2017 14:00
Jedinstvo

Jedinstvo

Klanjec

Klanjec

21-10-2017 14:00
Straža

Straža

Mladost Z

Mladost Z

21-10-2017 14:00
Tondach

Tondach

Radoboj

Radoboj

21-10-2017 14:00
Oroslavje

Oroslavje

Parovi 11 KOLO

Oroslavje

Oroslavje

29-10-2017 13:30
Stubica

Stubica

Tondach

Tondach

29-10-2017 13:30
Radoboj

Radoboj

Straža

Straža

29-10-2017 13:30
Mladost Z

Mladost Z

Jedinstvo

Jedinstvo

29-10-2017 13:30
Klanjec

Klanjec

Zagorec VT

Zagorec VT

29-10-2017 13:30
Zagorec KR

Zagorec KR

Matija Gubec

Matija Gubec

29-10-2017 13:30
Pregrada

Pregrada