Parovi 1 KOLO

Oštrc

Oštrc

25/08/2018 11:00Oštrc
Stubica

Stubica

Sloga

Sloga

25/08/2018 11:00Sloga
Milengrad

Milengrad

Gaj Mače

Gaj Mače

25/08/2018 11:00Gaj Mače
Radoboj

Radoboj

Ivančica

Ivančica

25/08/2018 11:00Ivančica
Mladost B

Mladost B

Mladost MB

Mladost MB

25/08/2018 11:00Mladost MB
Matija Gubec

Matija Gubec

Inkop

Inkop

25/08/2018 11:00Inkop
Lobor

Lobor

Parovi 2 KOLO

Matija Gubec

Matija Gubec

28/08/2018 19:00Matija Gubec
Inkop

Inkop

Mladost B

Mladost B

28/08/2018 19:00Mladost B
Mladost MB

Mladost MB

Radoboj

Radoboj

28/08/2018 19:00Radoboj
Ivančica

Ivančica

Milengrad

Milengrad

28/08/2018 19:00Milengrad
Gaj Mače

Gaj Mače

Stubica

Stubica

28/08/2018 19:00Stubica
Sloga

Sloga

Zagorec KR2

Zagorec KR2

28/08/2018 19:00Zagorec KR2
Oštrc

Oštrc

Parovi 3 KOLO

Sloga

Sloga

01/09/2018 11:00Sloga
Zagorec KR2

Zagorec KR2

Gaj Mače

Gaj Mače

01/09/2018 11:00Gaj Mače
Stubica

Stubica

Ivančica

Ivančica

01/09/2018 11:00Ivančica
Milengrad

Milengrad

Mladost MB

Mladost MB

01/09/2018 11:00Mladost MB
Radoboj

Radoboj

Inkop

Inkop

01/09/2018 11:00Inkop
Mladost B

Mladost B

Lobor

Lobor

01/09/2018 11:00Lobor
Matija Gubec

Matija Gubec

Parovi 4 KOLO

Mladost B

Mladost B

08/09/2018 11:00Mladost B
Lobor

Lobor

Radoboj

Radoboj

08/09/2018 11:00Radoboj
Inkop

Inkop

Milengrad

Milengrad

08/09/2018 11:00Milengrad
Mladost MB

Mladost MB

Stubica

Stubica

08/09/2018 11:00Stubica
Ivančica

Ivančica

Zagorec KR2

Zagorec KR2

08/09/2018 11:00Zagorec KR2
Gaj Mače

Gaj Mače

Oštrc

Oštrc

08/09/2018 11:00Oštrc
Sloga

Sloga

Parovi 5 KOLO

Gaj Mače

Gaj Mače

11/09/2018 18:00Gaj Mače
Oštrc

Oštrc

Ivančica

Ivančica

11/09/2018 18:00Ivančica
Zagorec KR2

Zagorec KR2

Mladost MB

Mladost MB

11/09/2018 18:00Mladost MB
Stubica

Stubica

Inkop

Inkop

11/09/2018 18:00Inkop
Milengrad

Milengrad

Lobor

Lobor

11/09/2018 18:00Lobor
Radoboj

Radoboj

Matija Gubec

Matija Gubec

11/09/2018 18:00Matija Gubec
Mladost B

Mladost B

Parovi 6 KOLO

Radoboj

Radoboj

15/09/2018 11:00Radoboj
Matija Gubec

Matija Gubec

Milengrad

Milengrad

15/09/2018 11:00Milengrad
Lobor

Lobor

Stubica

Stubica

15/09/2018 11:00Stubica
Inkop

Inkop

Zagorec KR2

Zagorec KR2

15/09/2018 11:00Zagorec KR2
Mladost MB

Mladost MB

Oštrc

Oštrc

15/09/2018 11:00Oštrc
Ivančica

Ivančica

Sloga

Sloga

15/09/2018 11:00Sloga
Gaj Mače

Gaj Mače

Parovi 7 KOLO

Inkop

Inkop

22/09/2018 11:00Inkop
Zagorec KR2

Zagorec KR2

Ivančica

Ivančica

22/09/2018 11:00Ivančica
Sloga

Sloga

Mladost MB

Mladost MB

22/09/2018 11:00Mladost MB
Oštrc

Oštrc

Lobor

Lobor

22/09/2018 11:00Lobor
Stubica

Stubica

Matija Gubec

Matija Gubec

22/09/2018 11:00Matija Gubec
Milengrad

Milengrad

Mladost B

Mladost B

22/09/2018 11:00Mladost B
Radoboj

Radoboj

Parovi 8 KOLO

Stubica

Stubica

29/09/2018 11:00Stubica
Matija Gubec

Matija Gubec

Zagorec KR2

Zagorec KR2

29/09/2018 11:00Zagorec KR2
Lobor

Lobor

Oštrc

Oštrc

29/09/2018 11:00Oštrc
Inkop

Inkop

Sloga

Sloga

29/09/2018 11:00Sloga
Mladost MB

Mladost MB

Gaj Mače

Gaj Mače

29/09/2018 11:00Gaj Mače
Ivančica

Ivančica

Milengrad

Milengrad

29/09/2018 11:00Milengrad
Mladost B

Mladost B

Milengrad

Milengrad

29/09/2018 11:00Milengrad
Mladost B

Mladost B

Stubica

Stubica

29/09/2018 11:00Stubica
Matija Gubec

Matija Gubec

Parovi 9 KOLO

Mladost MB

Mladost MB

02/10/2018 17:00Mladost MB
Gaj Mače

Gaj Mače

Inkop

Inkop

02/10/2018 17:00Inkop
Sloga

Sloga

Lobor

Lobor

02/10/2018 17:00Lobor
Oštrc

Oštrc

Matija Gubec

Matija Gubec

02/10/2018 17:00Matija Gubec
Zagorec KR2

Zagorec KR2

Mladost B

Mladost B

02/10/2018 17:00Mladost B
Stubica

Stubica

Radoboj

Radoboj

02/10/2018 17:00Radoboj
Milengrad

Milengrad

Parovi 10 KOLO

Stubica

Stubica

06/10/2018 11:00Stubica
Radoboj

Radoboj

Zagorec KR2

Zagorec KR2

06/10/2018 11:00Zagorec KR2
Mladost B

Mladost B

Oštrc

Oštrc

06/10/2018 11:00Oštrc
Matija Gubec

Matija Gubec

Sloga

Sloga

06/10/2018 11:00Sloga
Lobor

Lobor

Gaj Mače

Gaj Mače

06/10/2018 11:00Gaj Mače
Inkop

Inkop

Ivančica

Ivančica

06/10/2018 11:00Ivančica
Mladost MB

Mladost MB

Parovi 11 KOLO

Inkop

Inkop

13/10/2018 11:00Inkop
Ivančica

Ivančica

Lobor

Lobor

13/10/2018 11:00Lobor
Gaj Mače

Gaj Mače

Matija Gubec

Matija Gubec

13/10/2018 11:00Matija Gubec
Sloga

Sloga

Mladost B

Mladost B

13/10/2018 11:00Mladost B
Oštrc

Oštrc

Radoboj

Radoboj

13/10/2018 11:00Radoboj
Zagorec KR2

Zagorec KR2

Milengrad

Milengrad

13/10/2018 11:00Milengrad
Stubica

Stubica

parovi 12 kolo

Zagorec KR2

Zagorec KR2

20/10/2018 11:00Zagorec KR2
Milengrad

Milengrad

Oštrc

Oštrc

20/10/2018 11:00Oštrc
Radoboj

Radoboj

Sloga

Sloga

20/10/2018 11:00Sloga
Mladost B

Mladost B

Gaj Mače

Gaj Mače

20/10/2018 11:00Gaj Mače
Matija Gubec

Matija Gubec

Ivančica

Ivančica

20/10/2018 11:00Ivančica
Lobor

Lobor

Mladost MB

Mladost MB

20/10/2018 11:00Mladost MB
Inkop

Inkop

parovi 13 kolo

Lobor

Lobor

27/10/2018 11:00Lobor
Mladost MB

Mladost MB

Matija Gubec

Matija Gubec

27/10/2018 11:00Matija Gubec
Ivančica

Ivančica

Mladost B

Mladost B

27/10/2018 11:00Mladost B
Gaj Mače

Gaj Mače

Radoboj

Radoboj

27/10/2018 11:00Radoboj
Sloga

Sloga

Milengrad

Milengrad

27/10/2018 11:00Milengrad
Oštrc

Oštrc

Stubica

Stubica

27/10/2018 11:00Stubica
Zagorec KR2

Zagorec KR2

parovi 14 kolo

parovi 15 kolo

parovi 16 kolo

parovi 17 kolo

parovi 18 kolo

parovi 19 kolo

parovi 20 kolo

parovi 21 kolo

parovi 22 kolo