Parovi 1 KOLO

Milengrad

Milengrad

26/08/2017 18:00Milengrad
Mladost MB

Mladost MB

Lobor

Lobor

26/08/2017 18:00Lobor
Oštrc

Oštrc

Ivančica

Ivančica

26/08/2017 18:00Ivančica
Rudar M

Rudar M

Inkop

Inkop

26/08/2017 18:00Inkop
Sloga

Sloga

Golubovec

Golubovec

26/08/2017 18:00Golubovec
Matija Gubec

Matija Gubec

Gaj Mače

Gaj Mače

26/08/2017 18:00Gaj Mače
Stubica

Stubica

Parovi 2 KOLO

Stubica

Stubica

30/08/2017 18:00
Mladost MB

Mladost MB

Oštrc

Oštrc

30/08/2017 18:00
Milengrad

Milengrad

Rudar M

Rudar M

30/08/2017 18:00
Lobor

Lobor

Sloga

Sloga

30/08/2017 18:00
Ivančica

Ivančica

Matija Gubec

Matija Gubec

30/08/2017 18:00
Inkop

Inkop

Gaj Mače

Gaj Mače

30/08/2017 18:00
Golubovec

Golubovec

Parovi 3 KOLO

Golubovec

Golubovec

02/09/2017 17:30
Stubica

Stubica

Inkop

Inkop

02/09/2017 17:30
Gaj Mače

Gaj Mače

Ivančica

Ivančica

02/09/2017 17:30
Matija Gubec

Matija Gubec

Milengrad

Milengrad

02/09/2017 17:30
Rudar M

Rudar M

Mladost MB

Mladost MB

02/09/2017 17:30
Oštrc

Oštrc

Lobor

Lobor

02/09/2017 17:30
Sloga

Sloga

Parovi 4 KOLO

Stubica

Stubica

09/09/2017 17:30
Oštrc

Oštrc

Rudar M

Rudar M

09/09/2017 17:30
Mladost MB

Mladost MB

Sloga

Sloga

09/09/2017 17:30
Milengrad

Milengrad

Matija Gubec

Matija Gubec

09/09/2017 17:30
Lobor

Lobor

Gaj Mače

Gaj Mače

09/09/2017 17:30
Ivančica

Ivančica

Golubovec

Golubovec

09/09/2017 17:30
Inkop

Inkop

Parovi 5 KOLO

Inkop

Inkop

16/09/2017 17:00
Stubica

Stubica

Ivančica

Ivančica

16/09/2017 17:00
Golubovec

Golubovec

Lobor

Lobor

16/09/2017 17:00
Gaj Mače

Gaj Mače

Milengrad

Milengrad

16/09/2017 17:00
Matija Gubec

Matija Gubec

Mladost MB

Mladost MB

16/09/2017 17:00
Sloga

Sloga

Oštrc

Oštrc

16/09/2017 17:00
Rudar M

Rudar M

Parovi 6 KOLO

Stubica

Stubica

23/09/2017 17:00
Rudar M

Rudar M

Sloga

Sloga

23/09/2017 17:00
Oštrc

Oštrc

Matija Gubec

Matija Gubec

23/09/2017 17:00
Mladost MB

Mladost MB

Gaj Mače

Gaj Mače

23/09/2017 17:00
Milengrad

Milengrad

Golubovec

Golubovec

23/09/2017 17:00
Lobor

Lobor

Inkop

Inkop

23/09/2017 17:00
Ivančica

Ivančica

Parovi 7 KOLO

Ivančica

Ivančica

30/09/2017 16:30
Stubica

Stubica

Lobor

Lobor

30/09/2017 16:30
Inkop

Inkop

Milengrad

Milengrad

30/09/2017 16:30
Golubovec

Golubovec

Mladost MB

Mladost MB

30/09/2017 16:30
Gaj Mače

Gaj Mače

Oštrc

Oštrc

30/09/2017 16:30
Matija Gubec

Matija Gubec

Rudar M

Rudar M

30/09/2017 16:30
Sloga

Sloga

Parovi 8 KOLO

Stubica

Stubica

07/10/2017 16:30
Sloga

Sloga

Matija Gubec

Matija Gubec

07/10/2017 16:30
Rudar M

Rudar M

Gaj Mače

Gaj Mače

07/10/2017 16:30
Oštrc

Oštrc

Golubovec

Golubovec

07/10/2017 16:30
Mladost MB

Mladost MB

Inkop

Inkop

07/10/2017 16:30
Milengrad

Milengrad

Ivančica

Ivančica

07/10/2017 16:30
Lobor

Lobor

Parovi 9 KOLO

Lobor

Lobor

14/10/2017 16:00
Stubica

Stubica

Milengrad

Milengrad

14/10/2017 16:00
Ivančica

Ivančica

Mladost MB

Mladost MB

14/10/2017 16:00
Inkop

Inkop

Oštrc

Oštrc

14/10/2017 16:00
Golubovec

Golubovec

Rudar M

Rudar M

14/10/2017 16:00
Gaj Mače

Gaj Mače

Sloga

Sloga

14/10/2017 16:00
Matija Gubec

Matija Gubec

Parovi 10 KOLO

Stubica

Stubica

21/10/2017 16:00
Matija Gubec

Matija Gubec

Gaj Mače

Gaj Mače

21/10/2017 16:00
Sloga

Sloga

Golubovec

Golubovec

21/10/2017 16:00
Rudar M

Rudar M

Inkop

Inkop

21/10/2017 16:00
Oštrc

Oštrc

Ivančica

Ivančica

21/10/2017 16:00
Mladost MB

Mladost MB

Lobor

Lobor

21/10/2017 16:00
Milengrad

Milengrad

Parovi 11 KOLO

Milengrad

Milengrad

29/10/2017 15:30Milengrad
Stubica

Stubica

Mladost MB

Mladost MB

29/10/2017 15:30Mladost MB
Lobor

Lobor

Oštrc

Oštrc

29/10/2017 15:30Oštrc
Ivančica

Ivančica

Rudar M

Rudar M

29/10/2017 15:30Rudar M
Inkop

Inkop

Sloga

Sloga

29/10/2017 15:30Sloga
Golubovec

Golubovec

Matija Gubec

Matija Gubec

29/10/2017 15:30
Gaj Mače

Gaj Mače

Parovi 12 KOLO

Stubica

Stubica

24/03/2018 15:00Stubica
Gaj Mače

Gaj Mače

Matija Gubec

Matija Gubec

24/03/2018 15:00Matija Gubec
Golubovec

Golubovec

Rudar M

Rudar M

24/03/2018 15:00Rudar M
Ivančica

Ivančica

Oštrc

Oštrc

24/03/2018 15:00Oštrc
Lobor

Lobor

Mladost MB

Mladost MB

24/03/2018 15:00Mladost MB
Milengrad

Milengrad

Parovi 13 KOLO

Mladost MB

Mladost MB

31/03/2018 15:00Mladost MB
Stubica

Stubica

Milengrad

Milengrad

31/03/2018 15:00Milengrad
Oštrc

Oštrc

Lobor

Lobor

31/03/2018 15:00Lobor
Rudar M

Rudar M

Inkop

Inkop

31/03/2018 15:00Inkop
Matija Gubec

Matija Gubec

Golubovec

Golubovec

31/03/2018 15:00Golubovec
Gaj Mače

Gaj Mače

Parovi 14 KOLO

Stubica

Stubica

07/04/2018 16:30Stubica
Golubovec

Golubovec

Gaj Mače

Gaj Mače

07/04/2018 16:30Gaj Mače
Inkop

Inkop

Matija Gubec

Matija Gubec

07/04/2018 16:30Matija Gubec
Ivančica

Ivančica

Rudar M

Rudar M

07/04/2018 16:30Rudar M
Milengrad

Milengrad

Oštrc

Oštrc

07/04/2018 16:30Oštrc
Mladost MB

Mladost MB

Parovi 15 KOLO

Oštrc

Oštrc

14/04/2018 17:00Oštrc
Stubica

Stubica

Mladost MB

Mladost MB

14/04/2018 17:00Mladost MB
Rudar M

Rudar M

Lobor

Lobor

14/04/2018 17:00Lobor
Matija Gubec

Matija Gubec

Ivančica

Ivančica

14/04/2018 17:00Ivančica
Gaj Mače

Gaj Mače

Inkop

Inkop

14/04/2018 17:00Inkop
Golubovec

Golubovec

Parovi 16 KOLO

Stubica

Stubica

21/04/2018 17:00Stubica
Inkop

Inkop

Golubovec

Golubovec

21/04/2018 17:00Golubovec
Ivančica

Ivančica

Gaj Mače

Gaj Mače

21/04/2018 17:00Gaj Mače
Lobor

Lobor

Matija Gubec

Matija Gubec

21/04/2018 17:00Matija Gubec
Milengrad

Milengrad

Rudar M

Rudar M

21/04/2018 17:00Rudar M
Oštrc

Oštrc

Parovi 17 KOLO

Rudar M

Rudar M

28/04/2018 17:30Rudar M
Stubica

Stubica

Mladost MB

Mladost MB

28/04/2018 17:30Mladost MB
Matija Gubec

Matija Gubec

Milengrad

Milengrad

28/04/2018 17:30Milengrad
Gaj Mače

Gaj Mače

Lobor

Lobor

28/04/2018 17:30Lobor
Golubovec

Golubovec

Ivančica

Ivančica

28/04/2018 17:30Ivančica
Inkop

Inkop

Parovi 18 KOLO

Stubica

Stubica

01/05/2018 17:30Stubica
Ivančica

Ivančica

Inkop

Inkop

01/05/2018 17:30Inkop
Lobor

Lobor

Golubovec

Golubovec

01/05/2018 17:30Golubovec
Milengrad

Milengrad

Gaj Mače

Gaj Mače

01/05/2018 17:30Gaj Mače
Mladost MB

Mladost MB

Matija Gubec

Matija Gubec

01/05/2018 17:30Matija Gubec
Oštrc

Oštrc

Parovi 19 KOLO

Rudar M

Rudar M

05/05/2018 17:30Rudar M
Matija Gubec

Matija Gubec

Oštrc

Oštrc

05/05/2018 17:30Oštrc
Gaj Mače

Gaj Mače

Mladost MB

Mladost MB

05/05/2018 17:30Mladost MB
Golubovec

Golubovec

Milengrad

Milengrad

05/05/2018 17:30Milengrad
Inkop

Inkop

Lobor

Lobor

05/05/2018 17:30Lobor
Ivančica

Ivančica

Parovi 20 KOLO

Stubica

Stubica

12/05/2018 18:00Stubica
Lobor

Lobor

Ivančica

Ivančica

12/05/2018 18:00Ivančica
Milengrad

Milengrad

Inkop

Inkop

12/05/2018 18:00Inkop
Mladost MB

Mladost MB

Golubovec

Golubovec

12/05/2018 18:00Golubovec
Oštrc

Oštrc

Gaj Mače

Gaj Mače

12/05/2018 18:00Gaj Mače
Rudar M

Rudar M

Parovi 21 KOLO

Matija Gubec

Matija Gubec

19/05/2018 18:00Matija Gubec
Stubica

Stubica

Rudar M

Rudar M

19/05/2018 18:00Rudar M
Golubovec

Golubovec

Oštrc

Oštrc

19/05/2018 18:00Oštrc
Inkop

Inkop

Mladost MB

Mladost MB

19/05/2018 18:00Mladost MB
Ivančica

Ivančica

Milengrad

Milengrad

19/05/2018 18:00Milengrad
Lobor

Lobor

Parovi 22 KOLO

Stubica

Stubica

26/05/2018 18:00Stubica
Milengrad

Milengrad

Lobor

Lobor

26/05/2018 18:00Lobor
Mladost MB

Mladost MB

Ivančica

Ivančica

26/05/2018 18:00Ivančica
Oštrc

Oštrc

Inkop

Inkop

26/05/2018 18:00Inkop
Rudar M

Rudar M

Gaj Mače

Gaj Mače

26/05/2018 18:00Gaj Mače
Matija Gubec

Matija Gubec