Parovi 1 KOLO

Rudar M

Rudar M

28-08-2017 18:00Rudar M
Tondach

Tondach

Rudar DZ

Rudar DZ

28-08-2017 18:00Rudar DZ
Golubovec

Golubovec

Stubica

Stubica

28-08-2017 18:00Stubica
Oroslavje

Oroslavje

Mladost Z

Mladost Z

28-08-2017 18:00Mladost Z
Straža

Straža

Radoboj

Radoboj

28-08-2017 18:00Radoboj
Toplice

Toplice

Jedinstvo

Jedinstvo

28-08-2017 18:00Jedinstvo
Mladost MB

Mladost MB

Zagorec KR

Zagorec KR

28-08-2017 18:00Zagorec KR
Matija Gubec

Matija Gubec

Parovi 2 KOLO

Matija Gubec

Matija Gubec

04-09-2017 18:00
Tondach

Tondach

Golubovec

Golubovec

04-09-2017 18:00
Rudar M

Rudar M

Oroslavje

Oroslavje

04-09-2017 18:00
Rudar DZ

Rudar DZ

Straža

Straža

04-09-2017 18:00
Stubica

Stubica

Toplice

Toplice

04-09-2017 18:00
Mladost Z

Mladost Z

Mladost MB

Mladost MB

04-09-2017 18:00
Radoboj

Radoboj

Zagorec KR

Zagorec KR

04-09-2017 18:00
Jedinstvo

Jedinstvo

Parovi 3 KOLO

Jedinstvo

Jedinstvo

08-09-2017 18:00
Matija Gubec

Matija Gubec

Radoboj

Radoboj

08-09-2017 18:00
Zagorec KR

Zagorec KR

Mladost Z

Mladost Z

08-09-2017 18:00
Mladost MB

Mladost MB

Stubica

Stubica

08-09-2017 18:00
Toplice

Toplice

Rudar DZ

Rudar DZ

08-09-2017 18:00
Straža

Straža

Rudar M

Rudar M

08-09-2017 18:00
Oroslavje

Oroslavje

Tondach

Tondach

08-09-2017 18:00
Golubovec

Golubovec

Parovi 4 KOLO

Matija Gubec

Matija Gubec

11-09-2017 17:30
Golubovec

Golubovec

Oroslavje

Oroslavje

11-09-2017 17:30
Tondach

Tondach

Straža

Straža

11-09-2017 17:30
Rudar M

Rudar M

Toplice

Toplice

11-09-2017 17:30
Rudar DZ

Rudar DZ

Mladost MB

Mladost MB

11-09-2017 17:30
Stubica

Stubica

Zagorec KR

Zagorec KR

11-09-2017 17:30
Mladost Z

Mladost Z

Jedinstvo

Jedinstvo

11-09-2017 17:30
Radoboj

Radoboj

Parovi 5 KOLO

Radoboj

Radoboj

18-09-2017 17:30
Matija Gubec

Matija Gubec

Mladost Z

Mladost Z

18-09-2017 17:30
Jedinstvo

Jedinstvo

Stubica

Stubica

18-09-2017 17:30
Zagorec KR

Zagorec KR

Rudar DZ

Rudar DZ

18-09-2017 17:30
Mladost MB

Mladost MB

Rudar M

Rudar M

18-09-2017 17:30
Toplice

Toplice

Tondach

Tondach

18-09-2017 17:30
Straža

Straža

Golubovec

Golubovec

18-09-2017 17:30
Oroslavje

Oroslavje

Parovi 6 KOLO

Jedinstvo

Jedinstvo

22-09-2017 17:00
Stubica

Stubica

Radoboj

Radoboj

22-09-2017 17:00
Mladost Z

Mladost Z

Matija Gubec

Matija Gubec

22-09-2017 17:00
Oroslavje

Oroslavje

Straža

Straža

22-09-2017 17:00
Golubovec

Golubovec

Toplice

Toplice

22-09-2017 17:00
Tondach

Tondach

Mladost MB

Mladost MB

22-09-2017 17:00
Rudar M

Rudar M

Zagorec KR

Zagorec KR

22-09-2017 17:00
Rudar DZ

Rudar DZ

Parovi 7 KOLO

Stubica

Stubica

25-09-2017 17:00
Radoboj

Radoboj

Rudar DZ

Rudar DZ

25-09-2017 17:00
Jedinstvo

Jedinstvo

Rudar M

Rudar M

25-09-2017 17:00
Zagorec KR

Zagorec KR

Tondach

Tondach

25-09-2017 17:00
Mladost Z

Mladost Z

Golubovec

Golubovec

25-09-2017 17:00
Toplice

Toplice

Oroslavje

Oroslavje

25-09-2017 17:00
Straža

Straža

Mladost Z

Mladost Z

25-09-2017 17:00
Matija Gubec

Matija Gubec

Parovi 8 KOLO

Matija Gubec

Matija Gubec

02-10-2017 17:00
Straža

Straža

Toplice

Toplice

02-10-2017 17:00
Oroslavje

Oroslavje

Mladost MB

Mladost MB

02-10-2017 17:00
Golubovec

Golubovec

Zagorec KR

Zagorec KR

02-10-2017 17:00
Tondach

Tondach

Jedinstvo

Jedinstvo

02-10-2017 17:00
Rudar M

Rudar M

Radoboj

Radoboj

02-10-2017 17:00
Rudar DZ

Rudar DZ

Mladost Z

Mladost Z

02-10-2017 17:00
Stubica

Stubica

Parovi 9 KOLO

Stubica

Stubica

06-10-2017 16:30
Matija Gubec

Matija Gubec

Rudar DZ

Rudar DZ

06-10-2017 16:30
Mladost Z

Mladost Z

Rudar M

Rudar M

06-10-2017 16:30
Radoboj

Radoboj

Tondach

Tondach

06-10-2017 16:30
Jedinstvo

Jedinstvo

Golubovec

Golubovec

06-10-2017 16:30
Zagorec KR

Zagorec KR

Oroslavje

Oroslavje

06-10-2017 16:30
Mladost MB

Mladost MB

Straža

Straža

06-10-2017 16:30
Toplice

Toplice

Parovi 10 KOLO

Matija Gubec

Matija Gubec

09-10-2017 16:30
Toplice

Toplice

Mladost MB

Mladost MB

09-10-2017 16:30
Straža

Straža

Zagorec KR

Zagorec KR

09-10-2017 16:30
Oroslavje

Oroslavje

Jedinstvo

Jedinstvo

09-10-2017 16:30
Golubovec

Golubovec

Radoboj

Radoboj

09-10-2017 16:30
Tondach

Tondach

Mladost Z

Mladost Z

09-10-2017 16:30
Rudar M

Rudar M

Stubica

Stubica

09-10-2017 16:30
Rudar DZ

Rudar DZ

Parovi 11 KOLO

Rudar DZ

Rudar DZ

16-10-2017 16:30
Matija Gubec

Matija Gubec

Rudar M

Rudar M

16-10-2017 16:30
Stubica

Stubica

Tondach

Tondach

16-10-2017 16:30
Mladost Z

Mladost Z

Golubovec

Golubovec

16-10-2017 16:30
Radoboj

Radoboj

Oroslavje

Oroslavje

16-10-2017 16:30
Jedinstvo

Jedinstvo

Straža

Straža

16-10-2017 16:30
Zagorec KR

Zagorec KR

Toplice

Toplice

16-10-2017 16:30
Mladost MB

Mladost MB

Parovi 12 KOLO

Matija Gubec

Matija Gubec

23-10-2017 16:00
Mladost MB

Mladost MB

Zagorec KR

Zagorec KR

23-10-2017 16:00
Toplice

Toplice

Jedinstvo

Jedinstvo

23-10-2017 16:00
Straža

Straža

Radoboj

Radoboj

23-10-2017 16:00
Oroslavje

Oroslavje

Mladost Z

Mladost Z

23-10-2017 16:00
Golubovec

Golubovec

Stubica

Stubica

23-10-2017 16:00
Tondach

Tondach

Rudar DZ

Rudar DZ

23-10-2017 16:00
Rudar M

Rudar M

Parovi 13 KOLO

Rudar M

Rudar M

30-10-2017 16:00
Matija Gubec

Matija Gubec

Tondach

Tondach

30-10-2017 16:00
Rudar DZ

Rudar DZ

Golubovec

Golubovec

30-10-2017 16:00
Stubica

Stubica

Oroslavje

Oroslavje

30-10-2017 16:00
Mladost Z

Mladost Z

Straža

Straža

30-10-2017 16:00
Radoboj

Radoboj

Toplice

Toplice

30-10-2017 16:00
Jedinstvo

Jedinstvo

Mladost MB

Mladost MB

30-10-2017 16:00
Zagorec KR

Zagorec KR