Parovi 1 KOLO

Radoboj

Radoboj

20-08-2017 17:30
Zagorec VT

Zagorec VT

Golubovec

Golubovec

20-08-2017 17:30
Straža

Straža

Stubica

Stubica

20-08-2017 17:30
Mladost MB

Mladost MB

Klanjec

Klanjec

20-08-2017 17:30
Rudar DZ

Rudar DZ

Oroslavje

Oroslavje

20-08-2017 17:30
Matija Gubec

Matija Gubec

Tondach

Tondach

20-08-2017 17:30
Rudar M

Rudar M

Oštrc

Oštrc

20-08-2017 17:30
Inkop

Inkop

Parovi 2 KOLO

Radoboj

Radoboj

27-08-2017 17:30Radoboj
Golubovec

Golubovec

Straža

Straža

27-08-2017 17:30Straža
Stubica

Stubica

Mladost MB

Mladost MB

27-08-2017 17:30Mladost MB
Klanjec

Klanjec

Rudar DZ

Rudar DZ

27-08-2017 17:30Rudar DZ
Oroslavje

Oroslavje

Matija Gubec

Matija Gubec

27-08-2017 17:30Matija Gubec
Tondach

Tondach

Rudar M

Rudar M

27-08-2017 17:30Rudar M
Oštrc

Oštrc

Zagorec VT

Zagorec VT

27-08-2017 17:30Zagorec VT
Inkop

Inkop

Parovi 3 KOLO

Inkop

Inkop

03-09-2017 17:00Inkop
Rudar M

Rudar M

Oštrc

Oštrc

03-09-2017 17:00Oštrc
Matija Gubec

Matija Gubec

Tondach

Tondach

03-09-2017 17:00Tondach
Rudar DZ

Rudar DZ

Oroslavje

Oroslavje

03-09-2017 17:00Oroslavje
Mladost MB

Mladost MB

Klanjec

Klanjec

03-09-2017 17:00Klanjec
Straža

Straža

Stubica

Stubica

03-09-2017 17:00Stubica
Radoboj

Radoboj

Golubovec

Golubovec

03-09-2017 17:00Golubovec
Zagorec VT

Zagorec VT

Parovi 4 KOLO

Golubovec

Golubovec

10-09-2017 17:00Golubovec
Stubica

Stubica

Radoboj

Radoboj

10-09-2017 17:00Radoboj
Klanjec

Klanjec

Straža

Straža

10-09-2017 17:00Straža
Oroslavje

Oroslavje

Mladost MB

Mladost MB

10-09-2017 17:00Mladost MB
Tondach

Tondach

Rudar DZ

Rudar DZ

10-09-2017 17:00Rudar DZ
Oštrc

Oštrc

Matija Gubec

Matija Gubec

10-09-2017 17:00Inkop
Inkop

Inkop

Zagorec VT

Zagorec VT

10-09-2017 17:00Zagorec VT
Rudar M

Rudar M

Parovi 5 KOLO

Rudar M

Rudar M

17-09-2017 16:30Rudar M
Matija Gubec

Matija Gubec

Inkop

Inkop

17-09-2017 16:30Inkop
Rudar DZ

Rudar DZ

Oštrc

Oštrc

17-09-2017 16:30Oštrc
Mladost MB

Mladost MB

Tondach

Tondach

17-09-2017 16:30Tondach
Straža

Straža

Oroslavje

Oroslavje

17-09-2017 16:30Oroslavje
Radoboj

Radoboj

Klanjec

Klanjec

17-09-2017 16:30Klanjec
Golubovec

Golubovec

Stubica

Stubica

17-09-2017 16:30Stubica
Zagorec VT

Zagorec VT

Parovi 6 KOLO

Stubica

Stubica

24-09-2017 16:30Stubica
Klanjec

Klanjec

Golubovec

Golubovec

24-09-2017 16:30Golubovec
Oroslavje

Oroslavje

Radoboj

Radoboj

24-09-2017 16:30Radoboj
Tondach

Tondach

Straža

Straža

24-09-2017 16:30Straža
Oštrc

Oštrc

Mladost MB

Mladost MB

24-09-2017 16:30Mladost MB
Inkop

Inkop

Rudar DZ

Rudar DZ

24-09-2017 16:30Rudar DZ
Rudar M

Rudar M

Zagorec VT

Zagorec VT

24-09-2017 16:30Zagorec VT
Matija Gubec

Matija Gubec

Parovi 7 KOLO

Matija Gubec

Matija Gubec

01-10-2017 16:00Matija Gubec
Rudar DZ

Rudar DZ

Rudar M

Rudar M

01-10-2017 16:00Rudar M
Mladost MB

Mladost MB

Inkop

Inkop

01-10-2017 16:00Inkop
Straža

Straža

Oštrc

Oštrc

01-10-2017 16:00Oštrc
Radoboj

Radoboj

Tondach

Tondach

01-10-2017 16:00Tondach
Golubovec

Golubovec

Oroslavje

Oroslavje

01-10-2017 16:00Stubica
Stubica

Stubica

Klanjec

Klanjec

01-10-2017 16:00Klanjec
Zagorec VT

Zagorec VT

Parovi 8 KOLO

Klanjec

Klanjec

08-10-2017 16:00Klanjec
Oroslavje

Oroslavje

Stubica

Stubica

08-10-2017 16:00Stubica
Tondach

Tondach

Golubovec

Golubovec

08-10-2017 16:00Golubovec
Oštrc

Oštrc

Radoboj

Radoboj

08-10-2017 16:00Radoboj
Inkop

Inkop

Straža

Straža

08-10-2017 16:00Straža
Rudar M

Rudar M

Mladost MB

Mladost MB

08-10-2017 16:00Mladost MB
Matija Gubec

Matija Gubec

Zagorec VT

Zagorec VT

08-10-2017 16:00Zagorec VT
Rudar DZ

Rudar DZ

Parovi 9 KOLO

Rudar DZ

Rudar DZ

15-10-2017 15:30Rudar DZ
Mladost MB

Mladost MB

Matija Gubec

Matija Gubec

15-10-2017 15:30Matija Gubec
Straža

Straža

Rudar M

Rudar M

15-10-2017 15:30Rudar M
Radoboj

Radoboj

Inkop

Inkop

15-10-2017 15:30Inkop
Golubovec

Golubovec

Oštrc

Oštrc

15-10-2017 15:30Oštrc
Stubica

Stubica

Tondach

Tondach

15-10-2017 15:30Tondach
Klanjec

Klanjec

Oroslavje

Oroslavje

15-10-2017 15:30Oroslavje
Zagorec VT

Zagorec VT

Parovi 10 KOLO

Oroslavje

Oroslavje

22-10-2017 15:30Oroslavje
Tondach

Tondach

Klanjec

Klanjec

22-10-2017 15:30Klanjec
Oštrc

Oštrc

Stubica

Stubica

22-10-2017 15:30Stubica
Inkop

Inkop

Golubovec

Golubovec

22-10-2017 15:30Golubovec
Rudar M

Rudar M

Radoboj

Radoboj

22-10-2017 15:30Radoboj
Matija Gubec

Matija Gubec

Straža

Straža

22-10-2017 15:30Straža
Rudar DZ

Rudar DZ

Zagorec VT

Zagorec VT

22-10-2017 15:30Zagorec VT
Mladost MB

Mladost MB

Parovi 11 KOLO

Mladost MB

Mladost MB

29-10-2017 14:00Mladost MB
Straža

Straža

Rudar DZ

Rudar DZ

29-10-2017 14:00Rudar DZ
Radoboj

Radoboj

Matija Gubec

Matija Gubec

29-10-2017 14:00Matija Gubec
Golubovec

Golubovec

Rudar M

Rudar M

29-10-2017 14:00Rudar M
Stubica

Stubica

Inkop

Inkop

29-10-2017 14:00Inkop
Klanjec

Klanjec

Oštrc

Oštrc

29-10-2017 14:00Oštrc
Oroslavje

Oroslavje

Tondach

Tondach

29-10-2017 14:00Tondach
Zagorec VT

Zagorec VT

Parovi 12 KOLO

Tondach

Tondach

05-11-2017 14:00Tondach
Oštrc

Oštrc

Oroslavje

Oroslavje

05-11-2017 14:00Oroslavje
Inkop

Inkop

Klanjec

Klanjec

05-11-2017 14:00Klanjec
Rudar M

Rudar M

Stubica

Stubica

05-11-2017 14:00Stubica
Matija Gubec

Matija Gubec

Golubovec

Golubovec

05-11-2017 14:00Golubovec
Rudar DZ

Rudar DZ

Radoboj

Radoboj

05-11-2017 14:00Radoboj
Mladost MB

Mladost MB

Zagorec VT

Zagorec VT

05-11-2017 14:00Zagorec VT
Straža

Straža

Parovi 13 KOLO

Straža

Straža

12-11-2017 14:00Straža
Radoboj

Radoboj

Mladost MB

Mladost MB

12-11-2017 14:00Mladost MB
Golubovec

Golubovec

Rudar DZ

Rudar DZ

12-11-2017 14:00Rudar DZ
Stubica

Stubica

Matija Gubec

Matija Gubec

12-11-2017 14:00Matija Gubec
Klanjec

Klanjec

Rudar M

Rudar M

12-11-2017 14:00Rudar M
Oroslavje

Oroslavje

Inkop

Inkop

12-11-2017 14:00Inkop
Tondach

Tondach

Oštrc

Oštrc

12-11-2017 14:00Oštrc
Zagorec VT

Zagorec VT